Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Elektrostymulator przeciwbólowy i do masażu SPORTS TENS 2 (TENS/EMS)
Elektrostymulator przeciwbólowy i do masażu SPORTS TENS 2 (TENS/EMS)
Elektrostymulator przeciwbólowy i do masażu SPORTS TENS 2 (TENS/EMS)
Elektrostymulator przeciwbólowy i do masażu SPORTS TENS 2 (TENS/EMS)
Elektrostymulator przeciwbólowy i do masażu SPORTS TENS 2 (TENS/EMS)
Elektrostymulator przeciwbólowy i do masażu SPORTS TENS 2 (TENS/EMS)
Bestseller

Elektrostymulator przeciwbólowy i do masażu SPORTS TENS 2 (TENS/EMS)

Kod produktu:466-TC-K00065-K-ST2
Producent:TENSCARE
384,00 zł
/ szt.
355,56 zł
netto
Zamów więcej, zapłać mniej!
Produkt w magazynie
Produkt w magazynie

Zaawansowany dwukanałowy elektrostymulator do celów sportowych oraz medycznych, realizujący w sumie 55 różnych programów TENS lub EMS. Stymulacja nerwowo-mięśniowa (EMS) poprawia kondycję i wydajność określonych partii mięśni, sylwetkę ciała i strukturę mięśni. Prądy TENS bardzo skutecznie łagodzą dolegliwości bólowe po forsownym wysiłku oraz po przebytych kontuzjach, ograniczają stres i pozwalają na lepszy sen. Dodatkowa funkcja masażu posiada właściwości odprężające i antystresowe.

W naszej ofercie znajduję się już aparat UNIFIT będący unowocześnioną wersją modelu Sports TENS 2.

Rekomendowane zastosowania Sports TENS 2:

  TENSEMS
Rehabilitacja medyczna Leczenie przewlekłych i ostrych dolegliwości bólowych różnego rodzaju. Rehabilitacja przy niedowładach mięśni, urazach nerwów, po udarze, przy atrofii mięśniowej.
Sport Zmniejsza stany bólowe po forsownym treningu oraz podczas kontuzji. Doskonałe uzupełnienie treningu dla osób aktywnie uprawiających sport, w tym również dla kulturystów. Przyspiesza okres powrotu do formy po dłuższej przerwie. Rozluźnia mięśnie w okresach przetrenowania. Zachowuje lepszą sprawność mięśni w okresie kontuzji (EMS ćwiczy mięśnie, ale nie obciąża ścięgien i stawów).
Odnowa biologiczna masaż relaksujący, poprawa lokalnego krążenia krwi oraz limfy.

Aparat Sports TENS 2 posiada również liczne zastosowania logopedyczne w zabiegach na twarzy. Tego rodzaju zabiegi powinny być jednak wykonywane po odpowiednim przeszkoleniu i za zgodą logopedy.

Elektrostymulator TENS dla sportowcówCechy szczególne stymulatora Sports TENS 2:

 • Zasilany wbudowanym akumulatorem Li-ion (na stałe).
  W zestawie zewnętrzna ładowarka sieciowa (podczas ładowania nie można wykonywać zabiegu).
 • Użyteczny we wszystkich etapach treningu sportowego
  (rozgrzewka, trening zasadniczy, schładzanie).
 • Duża ilość programów:
  • 3x11=33 x EMS (w tym 6 manualnych)
  • 12 x TENS (w tym 2 manualne)
  • 10 x masażer
 • Łagodna regulacja intensywności stymulacji z krokiem co 1 mA.
 • Duża moc stymulacji do 99 mA. Pozwala na efektywną stymulację mięśni w celu rozbudowy masy mięśniowej, poprawy sylwetki, czy zwiększenia wytrzymałości mięśni.
 • Każdy z 11 programów EMS można uruchomić w 3 trybach (I, II, III) dedykowanych różnym rodzajom grup mięśniowych (małym, średnim, dużym). Ułatwia do wybór właściwego programu w zależności od rodzaju uprawianego sportu i rodzaju partii mięśni podlegających treningowi.
 • Funkcja aktywnej relaksacji (Active Rest) w programach EMS minimalizuje zmęczenie mięśni w przerwach pomiędzy skurczami.
 • Specjalny program masażu (8) dedykowany do redukcji obrzęku nóg i poprawy krążenia lokalnego krwi i limfy.
 • Unikalny system blokady w gniazdku wyjściowym zabezpiecza przed wypadnięciem przewodów. Dodatkowa specjalna szczelina na przewody znajdująca się w obudowie. 
 • Historia zabiegów - obszerna pamięć wystarcza na zapamiętanie 30 dni ćwiczeń, przy 3 sesjach w ciągu dnia.
  Pamięć przechowuje czas użytkowania i średnią intensywność. Ułatwia zaawansowanym użytkownikom lub ich konsultantom sprawdzenie ustawień i optymalizację treningu/leczenia w przyszłości.
 • Niezależna regulacja intensywności w obu kanałach pozwala na równoczesną stymulację dwóch odmiennych obszarów.
 • Wbudowany minutnik odliczający czas zabiegu.
 • Automatyczna blokada klawiatury - po 10 sekundach braku regulacji i odblokowanie za pomocą jednego przycisku.
 • Blokada zmiany programów manualnych
 • Automatyczne wyłączenie po 2 minutach braku przepływu prądu, np.przy odłączonych elektrodach.
 • Praktyczny uchwyt na pasek
 • W zestawie:
  • Obszerna instrukcja w języku polskim
  • 4 elektrody 5x5cm
  • 2 przewody 2-żyłowe
  • Etui
  • Ładowarka sieciowa.

         Elektrostymulator przeciwbólowy TENS i EMS

Uwaga: W celu naładowania akumulatora, wystarczy podłączyć ładowarkę sieciową i pozostawić na ok. 2 godziny. W tym czasie korzystanie z elektrostymulatora nie jest możliwe.

Programy EMS

Elektrostymulacja nerwowo-mięśniowa EMS ma dwa główne zastosowania. Po pierwsze wzmacnia i rozbudowuje mięśnie a po drugie ma działanie relaksujące i pobudza lokalne krążenie krwi i limfy. W medycynie EMS stosowany jest jako skuteczna metoda rehabilitacji, natomiast w zastosowaniach sportowych, EMS stosowany jest uzupełniająco przy regularnych treningach. Stymulacja EMS działa na nerwy ruchowe, które pobudzają mięśnie do skurczu. To, jaki będzie charakter tego skurczu zależy od właściwości impulsów pobudzających oraz od miejsca przyłożenia elektrod.

Więcej informacji na temat EMS znajdziesz na stronie: Czym jest elektrostymulacja EMS?

Dobór odpowiednich parametrów stymulacji nie jest sprawą łatwą, dlatego opracowane w aparacie Sports TENS 2 gotowe programy EMS są dużym udogodnieniem, tym bardziej, że działają one w kolejnych sekwencjach treningowych.

Każdy program EMS składa z trzech następujących po sobie faz: 2-5 minutowej rozgrzewki, zasadniczego treningu i 2-5 minutowego schładzania (restytucja powysiłkowa). Każda faza składa się z cykli skurcz/relaksacja (Praca/Odpoczynek), przy czym w fazie treningu zasadniczego odpoczynek ma charakter aktywny (urządzenie wysyła niewielkie impulsy pobudzające o niskiej częstotliwości). 

Poniżej znajduje się zestawienie programów z charakterystyką etapu zasadniczego treningu (TRAIN) z pominięciem rozgrzewki (WARM) i schładzania (COOL). Czas zabiegu obejmuje wszystkie fazy.

ProgramZastosowanieCzęst. HzPraca sekOdpo. sekZabieg min
1 Łagodzenie mięśni
Relaksacja mięśni w stopniu jak najwyższym, pobudzanie endorfin do uśmierzania bólu i poprawy cyrkulacji krwi oraz zaopatrzenia mięśni w tlen.
10 9 2 56
2

Przywrócenie sprawności fizycznej 1
Powolne drgania włókien mięśniowych budują siłę mięśni, które uległy lub ulegają zanikowi w wyniku przerwy w treningu. Program przyspiesza powrót do aktywności fizycznej i może być stosowany w dowolnych rodzajach sportu.

22 7 11 23
3 Przywrócenie sprawności fizycznej 2
Kontynuacja programu 2 stosowana przy wzrastającej sprawności.
25 7 11 26
4 Ćwiczenia wytrzymałościowe 1
Poprawa i zwiększenie wydajności, co pozwala na osiągnięcie wysokiego poziomu siły mięśniowej w długim okresie czasu. Program doprowadza do lepszej konsumpcji tlenu na poziomie mięśniowym i przeciwdziała gromadzeniu się toksyn, takich jak kwas mlekowy. Idealny w aktywnościach sportowych wymagających wysokiego poziomu aktywności mięśniowej, np. kajakarstwo, kolarstwo, biegi średniodystansowe.
40 7 11 23
5 Ćwiczenia wytrzymałościowe 2
Odmiana programu 4 stosowana przy ciągłej poprawie wysokiego poziomu siły mięśni.
Zastosowanie alternatywne: rozkład tłuszczu (lipoliza)
Wzrost cyrkulacji krwi oraz poprawa metabolizmu komórek tłuszczowych (zmiana metabolizmu lipocytów). Stymulacja podskórnych magazynów tłuszczu. Pomocniczo przy ograniczaniu lub eliminacji efektu "skórki pomarańczy".
55 5 11 32
6 Maksymalny skurcz mięśniowy
Poprawia rozmiar i objętość mięśni oraz zwiększa ich siłę. Program sprzyja powstawaniu hipertrofii mięśniowej.
60 4 10 56
7 Wzmacnianie mięśni 1
Wzmacnia mięśnie, poprawia lokalne krążenie krwi i gęstość naczyń włosowatych. Idealny do stosowania przy mięśniach uda, nóg, stopy i brzucha. W trybie EMS I, można stosować zabiegi na twarz z użyciem małych elektrod E-CM25 lub podwójnych E-CM3050.
65 4 11 35
8 Wzmacnianie mięśni 2
Działa podobnie jak w program 7, ale z większym naciskiem na objętość mięśni, niż  ich wytrzymałość.
75 4 14 30
9 Trening siły eksplozywnej
Aktywność anaerobowa – zwiększa wydajność mięśni do poziomu pozwalającego na osiągnięcie natychmiastowej i maksymalnej siły, nadając mięśniom siłę eksplozywną. Program stosowany we wszystkich dyscyplinach wymagających osiągnięcie maksymalnych możliwości w jak najkrótszym czasie, np. Judo, biegi sprinterskie, rzut dyskiem, czy pchnięcie kulą.
100 6 36 43
10 Manualny 1 10-120 1-30 1-60 1-90
11 Manualny 2 10-120 1-30 1-60 1-90


Każdy z powyższych 11 programów posiada do wyboru 3 tryby (w sumie 33 programy) różniące się szerokością impulsu i dostosowane do różnych rodzajów grup mięśniowych:

TrybSzerokość impulsu [μs]Rodzaj mięśni
I 200 małe mięśnie, np. dłoni, twarzy
II 280 średnie mięśnie, np. rąk, nóg, na plecach
III 340 duże mięśnie, np. ud, pośladków, brzucha


W programach manualnych, szerokość impulsu w fazie treningowej jest regulowana w zakresie 100-350 µs.

We wszystkich programach EMS czasy narastania/opadania impulsów (tzw. Ramp) są ustawione na stałą wartość jednakową dla każdego programu, ale inną dla poszczególnych faz (1.5s/0.75s dla TRAIN, 0.5s/0.5s dla WARM i COOL).

W fazie treningu (TRAIN), amplituda stymulacji jest automatycznie zmniejszana o 20% w stosunku do fazy rozgrzewki (WARM). Jest to ważne z uwagi na ochronę mięśnia podlegającego stymulacji, gdyż impulsy treningowe mają dłuższy czas skurczu od impulsów w fazie rozgrzewki. Jest to działanie prawidłowe opisane w instrukcji. Oczywiście poziom intensywności można potem ręcznie zwiększyć lub zmniejszyć.

UWAGA: Do współpracy z aparatem Sports TENS 2 nie zalecamy stosowania elektrod o bardzo dużej powierzchni powyżej 80 cm2 (np. pasów do stymulacji brzucha), gdyż funkcja kontroli komfortu mocy może za bardzo ograniczyć moc impulsów wyjściowych. Natomiast w przypadku programów EMS w trybie I i II, zalecamy stosować elektrody o powierzchni przynajmniej 40 cm2, np. 5x9 cm.

Programy TENS

TENS pobudza w organizmie własne, naturalne mechanizmy obrony przed bólem:

 • Bramka bólowa - silny sygnał sensoryczny blokuje sygnał bólu prowadzony do rdzenia i dalej do mózgu. Jest to znane jako efekt "zamknięcia bramki bólowej" i działa bardzo szybko po włączeniu urządzenia.
 • Uwolnienie endorfin - przy ustawieniu niskich częstotliwości, następują małe skurcze mięśniowe, które doprowadzają do wydzielania się endorfin - naturalnego środka przeciwbólowego, produkowanego przez nasz organizm. Powstający mechanizm przeciwbólowy utrzymuje się na maksymalnym poziomie przez  około 40 minut, a efekt przeciwbólowy może trwać jeszcze kilka godzin po wyłączeniu urządzenia.

Więcej informacji na temat TENS znajdziesz na stronie: Czym jest elektrostymulacja TENS?

Poniżej znajduje się zestawienie programów, które bardzo efektywnie wykorzystują powyższe mechanizmy:

ProgramDziałanieOdczucia
1 Bramka bólowa 2:
Wysoka częstotliwość 80 Hz i średnia szerokość impulsu.
Silne mrowienie
2 Bramka bólowa 1:
Wysoka częstotliwość 100 Hz i średnia szerokość impulsu.
Silne mrowienie
3 Uwalnianie endorfin:
Niska częstotliwość 2Hz.
Pukanie
4 Uderzenia 1:
Wysoka częstotliwość impulsów przy uderzeniach małej częstotliwości. Bardziej przyjemna wersja stymulacji Han’a 1.
Ściskanie/Pulsowanie
5 Uderzenia 2:
Odmienna wersja Uderzenia 1. Najbardziej efektywny wybór zależy od indywidualnych cech systemu nerwowego.
Ściskanie/Pulsowanie
6 Stymulacja Han’a 1:
Na przemian wysoka i niska częstotliwość optymalna zarówno dla bramki bólowej jak i uwalnianiu endorphin.
Pukanie po mrowieniu
7 Stymulacja Han’a 2:
Nieco odmienna wersja stymulacji Han’a 1. Najbardziej efektywny wybór zależy od indywidualnych cech systemu nerwowego.
Mrowienie po pukaniu
8 Modulacja 1 – PFM:
Ciągła zmiana odczuć dla zwiększenia efektu bramki bólowej.
Pukanie zmieniające się w mrowienie z siłą zmieniającą się w czasie
9 Modulacja 2 – FM:
Ciągła zmiana odczuć dla zwiększenia efektu bramki bólowej.
Pukanie zmieniające się w mrowienie
10 Bramka bólowa 3 - Głęboki TENS:
Wysoka częstotliwość 100 Hz i mała szerokość impulsu dla małych mięśni.
Średnie mrowienie
11 Manualny - bramka bólowa:
Częstotliwość: 2-150 Hz
Szerokość impulsu 50-300 µs.
 
12

Manualny - uwalnianie endorfin:
Częstotliwość: 2-150 Hz
Szerokość impulsu 50-300 µs
Burst 2 Hz

 

 

Programy do masażu

Programy do masażu możesz stosować w celu złagodzenia stanów zesztywnienia wywołanych nieprawidłową postawą podczas pracy (długie przesiadywanie za biurkiem, praca przy komputerze, długie prowadzenie samochodu, długotrwała pozycja stojąca, nieprawidłowe podnoszenie, czy dźwiganie ciężarów itd.).
Możesz zastosować również te programy po intensywnych ćwiczeniach, aby zapobiec zesztywnieniu mięśni lub szybciej zmniejszyć stany napięcia mięśni.
Sports TENS 2 posiada 10 zróżnicowanych programów do masażu. Bardzo cenny może się okazać program nr 8 o charakterze masażu ściskającego - działa jak pompa żylna i limfatyczna i jest szczególnie efektywny w przypadku opuchniętych nóg oraz innych chorób spowodowanych nieprawidłowym krążeniem żylnym.


Więcej informacji:
Instrukcja obsługi elektrostymulatora Sports TENS 2 (PL).
Rozmieszczenie elektrod w terapii prądami TENS (PL).

 

Prezentacja wideo aparatu Sports TENS (starsza wersja):

 

Przed rozpoczęciem używania urządzenia, dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi, w razie wątpliwości co do zasadności stosowania elektrostymulacji, skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym fizjoterapeutą.

Przeciwwskazania elektrostymulacji:

 • rozrusznik serca,
 • padaczka,
 • nowotwory w miejscu stosowania
 • ciąża.

 

Firma TensCare jest największym dostawcą sprzętu do elektrostymulacji w Europie. Zobacz porównanie cech i funkcji elektrostymulatorów firmy TensCare.

Dokup więcej elektrod
Urządzenie zaopatrzone jest w zestaw 4 elektrod wielokrotnego użytku dla jednej osoby, które mogą wystarczyć na okres do kilku tygodni w zależności od stopnia użytkowania.
Z tego względu zalecamy zaopatrzyć się w dodatkowe elektrody od razu przy zakupie elektrostymulatora, aby nie ponosić niepotrzebnych kosztów dostawy w najbliższej przyszłości.

Ponadto:
Rodzaje stymualcji:Więcej

TENS - przeciwbólowa
EMS - nerwowo-mięśniowa
INF - interferencyjna
MET - mikroprądy
HVPS - wysokonapięciowa

TENSWięcej

Przeciwbólowa

EMSWięcej

Nerwowo-mięśniowa

Kanały:Więcej

Liczba kanałów. Jeden kanał dotyczy jednego obszaru stosowania.

2
Natężenie wyjściowe:
99 mA
Częstotliwość [Hz]:Więcej

Częstotliwość impulsów

2-120 Hz
Standard połączenia elektrod:Więcej

Rodzaj połączenia pomiędzy elektrodą, a przewodem doprowadzającym. Okręśla rodzaj elektrod, jakie można podłączyć do elektrostymulatora.

pin 2mm
Zasilanie:Więcej

Sposób zasilania urządzenia

Akumulator + ładowarka
Gwarancja:Więcej

Gwarancja na produkt liczona od daty zakupu.

24 miesiące (nie dotyczy akcesoriów)
Potrzebujesz pomocy?
Skorzystaj z formularza zapytania lub zadzwoń
65 619 38 55Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Elektrostymulator przeciwbólowy i do masażu SPORTS TENS 2 (TENS/EMS)

4.98
Liczba wystawionych opinii: 65
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz 10 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
40
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Nieduży aparacik, ale stymulacja przebiega jakby to był duży aparat. Co do efektów nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, bo te jeśli przyjdą to nie tak od razu (tak mi się przynajmniej wydaje). Mam tylko jedno zastrzeżenie - brakuje w polskiej instrukcji zapisu, że aby włączyć aparat przycisk trzeba przytrzymać przez 3-5 sek.
2024-04-13
Bogdan, Świdnica
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Wygląda na łatwy w obsłudze, dopiero będę używać, więc nie wiem, jak z jego "żywotnością"
2024-03-05
Magda
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
polecam,sprawdzone
2024-02-11
Agnieszka, Myszków
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Łatwy w obsłudze
2024-02-02
Kajetan, Wólka Kosowska
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Spełnia w 100 procentach zadanie
2024-01-11
Adam, Katowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Opcja masażu jest jest super.
2023-10-24
Ewa, Stanowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolony.Nie spodziewałem się takich elektów. Urządzenie rewelacyjne.
2023-10-24
Jakub, Piaseczno
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
rewelacyjny
2023-10-09
BEATA, KIELCE
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona...widać efekty elektrostymulacji tym urządzeniem.
2023-10-07
Zuzanna, Grodzisk Mazowiecki
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym,szybka dostawa towar zgodny z opisem.
2023-08-17
Kacper, Sulejow
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Ok
2023-05-16
Jarosław, Częstochowa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry produkt. Doskonale sprawdza się w użytkowaniu.
2023-04-11
Włodzimierz, Brody
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
W tej cenie dobry elektrostymulator. U mnie się sprawdza głównie w funkcji Tens - neutralizacja bólu pleców. Obsługa prosta, instrukcja czytelna
2023-03-31
Andrzej, Olsztyn
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny elektrostymulator. Jak na razie spisuje się doskonale. Bardzo polecam.
2023-03-06
Adam, Gliwice
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Elektrostymulator jest świetny, łatwy w obsłudze,dobrze wykonany,estetyczny. Bardzo polecam.
2023-02-08
Małgorzata, Tarnowskie Góry
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Elektrostymulator Sports. super działanie, łatwa obsługa. polecam.
2022-11-22
Czesława, Niegowoniczki
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
To była bardzo dobra decyzja o zakupie urządzenia SPORTS TENS 2. Elektrostymulator ma estetyczny wygląd i jest solidnie wykonany. Jest łatwy w obsłudze, ale należy przeczytać wcześniej polską instrukcję. Ma 3 tryby pracy zmieniane przyciskiem MODE. Ma tryb TENS na którym mi bardzo zależało. Moje spostrzeżenie z użytkowania urządzenia: 1. przycisk do włączania urządzenia należy przytrzymać kilka sekund, nie wystarczy lekkie naciśniecie. Tej informacji nie ma w polskiej instrukcji, ale jest w zagranicznej. 2. Zasilacz - należy założyć właściwą końcówkę z 2 bolcami pasującą do polskich gniazdek. Też należy ją mocniej wcisnąć. 3. W ramach każdego trybu pracy (TENS/EMS /Masaż) jest kilkanaście programów głównie fabrycznych (bardzo dobrze działające), które zmieniamy przyciskiem PROG. 4. Intensywność prądu zwiększamy przyciskami oznaczone symbolem trójkąta. Po zwiększeniu intensywności prądu urządzenie blokuje możliwość dalszego zwiększania prądu,a na ekranie pojawia się kluczyk. Aby odblokować należy nacisnąć przycisk z trójkątem oznaczający zmniejszanie intensywności. 5. Urządzenie ma 2 kanały ( 2 przewody) i 4 elektrody ,ale można też korzystać z jednego kanału, czyli 2 elektrod. 6. Warto, a nawet trzeba zamówić zapasowe elektrody, które są dostępne w sklepie DIAMEDICA. (elektrody firmowe lub tańsze nie firmowe) Podsumowując, nie ma sensu kupować zabiegi TENS w przychodni. Po 20 zabiegach wykonanych urządzeniem SPORTS TENS2 w domu mamy zwrot kosztu urządzenia, a jakość zabiegów jest taka sama, a nawet lepsza. Sami regulujemy czas trwania zabiegu i intensywność prądu.
2022-10-06
Elżbieta, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 14 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona z wyboru akurat tego stymulatora. Jest bardzo łatwy w obsłudze dla osoby bez doświadczenia zawodowego. Mały, poręczny, wszystko zapakowane w dobrej jakości futerał. Zabieram na wakacje. Obecnie korzystam głównie z programów EMS. Odpowiednia ilość programów. Walczę z zanikami mięśni w wyniku choroby. Nie mogę ocenić efektów, za wcześnie, ale np rozluźnia świetnie mięśnie. Polecam.
2022-07-27
Katarzyna, Ruda Śląska
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Kupione dla mamy, która po udarze odczuwa bóle w stawach niewładnej ręki (najpewniej więzadeł na których ręka po prostu zwisa) i spięte niektóre mięśnie koło łopatki stale przeciążane. Używany głównie TENS. Bardzo pomaga. Niekiedy z bólu miała już łzy w oczach a po prądach bardzo się jej poprawiło. Czasem po ćwiczeniach na rehabilitacji też boli. Po prądach czuje, że mięśnie się jej rozluźniają, a ból maleje. Dużą zaletą jest też niewielka wielkość urządzenia i to że można z nim chodzić wszędzie. Do długości trzymania baterii nie mam zastrzeżeń. Mogę polecić z czystym sumieniem.
2022-02-08
Marcin, Mielec
Czy opinia była pomocna? Tak 4 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Urządzenie sprawdza się doskonale. Bateria wytrzymała 3 tygodnie. Jedynym słabym punktem są elektrody.
2022-01-26
Grzegorz, Ełk
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Urządzenie kupiłam dla mojej mamy, która miała bóle mięśni. Jesteśmy na etapie sprawdzania.
2022-01-11
Eugeniusz, Nowa Sól
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam.
2021-12-23
Kyrylo, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Urządzenie kupiłam ze względu na problemy z kolanem. Sprzęt spełnił moje oczekiwania. Polecam :)
2021-09-30
Aneta, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2021-06-08
Jolanta, Gdańsk
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Urządzenie jest dobrej jakości, estetycznie wykonane, poręczne. W sam raz do domowej rehabilitacji.
2021-05-30
Patryk, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Kupiłem i używam regularnie. Dwóch moich znajomych jak tylko im zaprezentowalem to urządzenie odrazu zamówili dla siebie. Świetne działanie przeciwbólowe. No i masaż po ciężkim dniu odpręża jak mało co. Na prawdę polecam.
2021-04-15
Sebastian, Śrem
Czy opinia była pomocna? Tak 4 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Urządzenie tak dorze dziłała na bóle ,że bardziej skuteczne niż tabletka przeciwbólowa . Gorąco polecam.
2021-03-26
Dąbska Danuta, Zawiercie
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Działa jak należy
2021-02-02
Marek, Stalowa Wola
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Super urządzenie! Polecam!
2021-01-27
Aneta, Tarnawa Dolna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona. Polecam bardzo to urządzenie i przede wszystkim sklep.Obsługa profesjonalna . Bardzo szybka dostawa.
2021-01-08
Aneta, Rzuchowa
Czy opinia była pomocna? Tak 4 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Produkt świetny. Mam chorobę zwyrodnieniowa kolan i w momencie jak zacząłem używać sprzętu ból znacznie się zmniejszył. Gorąco polecam
2021-01-07
Tomasz, Lublin
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
super urządzenie zaczep w tym urządzeniu to rewelacja można uzywać w każdej sytuacji 5/5
2020-12-30
Henryka, Białystok
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Witam wszystkich! Elektrostymulator to urządzenie bez którego musiałabym leżeć w szpitalu i czekać na wizytę u neurochirurga. Mam masywną przepuklinę kręgosłupa lędźwiową, obecnie czekam na wizytę u neurochirurga. Z tego co mówił neurolog bez operacji się nie obejdzie. Przyjmowałam różnego rodzaju tabletki i zastrzyki, nic nie pomogło. Obecnie biorę bardzo mocne tabletki po to bym mogła tylko przetrwać do wizyty. Elektrostymulator usmierza ból. Przez chwilę używała go moja mama na różnego rodzaju bóle nogi, biodra, ramion i mówiła że bardzo jej pomaga. Polecam każdemu!
2020-12-27
Aneta, Tarnawa Dolna
Czy opinia była pomocna? Tak 7 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Bdobra obsługa
2020-12-17
Iwona, Dąbrowa Górnicza
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Super
2020-12-11
Daria, Koszalin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
bardzo dobre urządzenie w kazdej sytuacji mogę z niego korzystać siedząc , jadąc
2020-12-07
Henryka, Białystok
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Super
2020-12-01
Anna, Zabierzów Bochenski
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Aparat jest super, prosty w obsłudze, dużo zróżnicowanych programów, instrukcja obsługi po polsku, angielsku.
2020-11-25
Kasia, Opole
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry sprzęt. Doskonały stosunek jakości do ceny. Sporo programów i do tego możliwość zapamiętania własnych ustawień. Super
2020-11-13
Joanna, Gdynia
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko działa bez zarzutu, jestem zadowolony . Polecam
2020-11-03
Adam, Pruszcz Gdański
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel