Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Program Partnerski diaMedica

Program PartnerskiZostań naszym Partnerem i zarabiaj razem z diaMedica!

Na czym to polega?

Zasada współpracy jest bardzo prosta. Polecaj naszą stronę innym klientom za pomocą reklamy umieszczonej gdziekolwiek, na swojej stronie www, blogu, na Facebooku, czy w wysyłanych przez siebie e-mailach. Ważne, żeby zamieszczone reklamy (linki) były źródłem ruchu kogokolwiek na strony diaMedica. Od każdego pozyskanego dla nas w ten sposób zamówienia otrzymasz jako nasz Partner wynagrodzenie o wartości 5% każdego zamówienia. Uzbieraną kwotę wynagrodzenia można wypłacić w formie bonu towarowego, którym można płacić przy składaniu zamówień w diaMedica. Bon jest ważny przez okres 3 miesięcy od dnia jego wygenerowania przez Partnera. Dodatkowo możesz otrzymać jednorazowo 2% od sprzedaży innych Partnerów (prowizja pośrednia), o ile stali się Partnerami diaMedica dzięki Twoim linkom. W sumie wartość bonów może wynieść nawet 7% od pozyskanej sprzedaży.

UWAGI:

 • W przypadku firm, fundacji, stowarzyszeń i innych większych Partnerów istnieje możliwość wypłat prowizji w formie pieniężnej (patrz: Wypłaty gotówkowe).
 • Prowizja naliczana jest bezterminowo od każdego zamówienia raz pozyskanego klienta, za wyjątkiem tych przypadków, gdy klient był już wcześniej klientem sklepu - wtedy prowizja naliczana jest jednorazowo tylko od pozyskanego zamówienia.
 • Twoje prowizje naliczane są w chwili, gdy status zamówienia klienta zostanie zmieniony na Wysłane.
 • Prowizje naliczane są tylko od wartości brutto sprzedaży detalicznej, tzn. pomijana jest sprzedaż dla bardzo nielicznej grupy klientów będących tzw. hurtownikami. Są to zazwyczaj zakupy innych sklepów internetowych, które z nami współpracują i które kupują od nas towary po niższych cenach.
 • Prowizje naliczane są tylko od sprzedaży internetowej, tzn. gdy klient dokonuje zakupu poprzez stronę internetową sklepu. 

Jak to działa?

Na swojej stronie zamieszczasz reklamę sklepu diaMedica. Każda taka reklama zawiera tzw. link partnerski, czyli specjalny link z zaszytym kodem Partnera, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozpoznać przekierowania na strony diaMedica od naszych Partnerów. Dzięki plikom Cookie (ciasteczka) nasz system będzie w stanie zidentyfikować właściwego Partnera "związanego" z danym zamówieniem nawet wtedy, gdy zamówienie zostanie złożone w ciągu 90 dni od chwili pierwszych odwiedzin sklepu przez klienta. Po założeniu przez klienta konta w sklepie, zostanie on już zostanie na stałe przypisany do Partnera.

UWAGI:

 • Jeżeli od chwili pierwszych odwiedzin poprzez link partnerski klient dokona tzw. usunięcia ciasteczek w swojej przeglądarce przed dokonaniem zakupu lub gdy zakup zostanie dokonany za pomocą innej przeglądarki lub na innym komputerze, wtedy system nie będzie mógł określić Partnera polecającego i prowizja nie zostanie naliczona.

 

Materiały marketingowe
Udostępniamy gotowe banery reklamowe, skrypty JavaScript lub kod PHP, a także najprostrzą formę raklamy w postaci zwykłych linków. Wszystkie te materiały możesz pobrać ze strony Panelu Programu Partnerskiego poprzez wygenerowanie specjalnego kodu, który należy wstawić na swojej stronie www lub np. w stopce wysyłanych e-maili.

Więcej informacji znajdziesz w naszym poradniku:
Jak przygotować reklamy programu partnerskiego?

Jak zostać naszym Partnerem?

Każda osoba lub firma, która złożyła przynajmniej jedno zamówienie w sklepie diaMedica po dniu 2013-09-27 staje się automatycznie naszym Partnerem. W przeciwnym wypadku wystarczy skontaktować się z obsługą sklepu w celu aktywowania Partnera na danym koncie klienta sklepu.

Partner od razu może wykorzystać nasze materiały marketingowe i rozpocząć generowanie ruchu potencjalnych klientów do diaMedica. Nie wymagamy żadnych opłat wstępnych. Po założeniu konta, wejdź na stronę swojego Panelu Programu Partnerskiego.

Dlaczego warto skorzystać z Programu Partnerskiego diaMedica?

 1. Możesz zarabiać bony towarowe wykonując jedynie proste działania marketingowe.
 2. Uczestnictwo w PP diaMedica jest bezpłatne.
 3. Zawsze dostajesz wypracowaną prowizję (bony lub gotówka). W panelu PP możesz na bieżąco śledzić statystyki przekierowań ze swoich stron, listę pozyskanych klientów oraz bieżące rozliczenia z diaMedica.
 4. Otrzymujesz od nas gotowe materiały marketingowe oraz pomoc, gdy nie wiesz, jak je wykorzystać.

Jak zmaksymalizować swoje korzyści?

Na początku trudno jest oszacować korzyści wynikające z uczestnictwa w PP diaMedica. Nie wiemy, ile osób odwiedzających nasze własne strony, blogi itp. kliknie na reklamę diaMedica i faktycznie dokona potem zakupu. Jedno jest pewne, im więcej będzie takich kliknięć w link partnerski, tym większa szansa na zarobek.

Twój wysiłek może się ograniczać tylko do przygotowania jednej reklamy, a potem spokojnie czekasz na efekty. Z tego względu warto przygotować taką reklamę, która przełoży się na jak największą liczbę kliknięć, które zaowocują dokonaniem przez kogoś zakupu.

Aby zwiększyć skuteczność reklam, zapoznaj się z poniższymi poradami:

 1. Umieść reklamę w widocznym miejscu na swojej stronie.
 2. Zadbaj o to, aby treść reklamy była jak najbardziej tematycznie zgodna z treścią strony, na której jest umieszczona. 
 3. Korzyści Programu PartnerskiegoWykorzystaj e-mail marketing i portale społecznościowe. Przygotuj sobie wcześniej link partnerski (URL) do strony na diaMedica. Polecaj aktywnie produkty diaMedica wysyłając takie linki do swoich znajomych lub wklejając je do postów Facebooka, Google+ itp. W tej formie marketingu nie jest konieczne posiadanie jakiejkolwiek strony www.
  UWAGA: Istnieje również możliwość wysłania e-maila do znajomego (na dowolny adres e-mail) z poziomu strony produktu. Wystarczy zalogować się na swoje konto w diamedica.pl, wejść na stronę wybranego produktu i przejść do zakładki Poleć znajomym. Twój znajomy otrzyma wtedy wiadomość z automatycznie zamieszczonym linkiem partnerskim. Gdy kliknie w ten link i dokona zakupu, to Tobie zostanie naliczona prowizja.

Jak uzyskać bon towarowy?

Bieżący stan zgromadzonych środków można śledzić na stronie rozliczeń, gdzie można wygenerować również bon towarowy na całość zgromadzonej kwoty lub tylko na część dostępnej kwoty.  Minimalna kwota bonu towarowego wynosi 50 zł.

Po wygenerowaniu bonu zostanie wyświetlony numer bonu towarowego, który będzie przesłany również na skrzynkę mailową.

UWAGA: Bon towarowy nie może być przekazany komuś innemu, tzn. może być zrealizowany przez partnera po zalogowaniu się na konto partnera.

Jak zrealizować bon towarowy?

Podczas składania zamówienia wybierz opcję zapłaty: "Bon towarowy" oraz podaj uzyskany wcześniej numer bonu towarowego.

Bon towarowy

Gdy wartość bonu przekroczy wartość zamówienia, wtedy niewykorzystana kwota bonu przepada. Z tego względu podczas generowania bonu towarowego radzimy określić taką kwotę bonu, która akurat nie przekroczy kwoty zamierzonego zamówienia.

W odwrotnej sytuacji, tj. gdy wartość bonu jest zbyt mała, aby opłacić w całości zamówienie, pozostałą do zapłaty kwotę należy dopłacić w kolejnym kroku, już po złożeniu zamówienia. Należy wtedy na stronie podsumowania zamówienia kliknąć w przycisk "Wybierz inną formę płatności" i wybrać najbardziej wygodny dla siebie sposób zapłaty.

 

Zapraszamy do współpracy

Zespół diaMedica


Zobacz również:

pixel