Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dla sklepów i hurtowni

Sprzedaż hurtowa

Zostań naszym hurtownikiem!

Zapraszamy do współpracy sprzedawców sprzętu medycznego zainteresowanych zakupem produktów w sklepie diaMedica po niższych cenach do dalszej odsprzedaży.

Nasza oferta dotyczy szczególnie sprzedawców posiadających sklepy stacjonarne oraz zaopatrujące placówki ochrony zdrowia, kluby sportowe, a także gabinety fizjoterapii czy kosmetologiczne.

Oferujemy dwa sposoby zakupu hurtowego:

1. Po cenach detalicznych, ale z wykorzystaniem rabatów ilościowych - dotyczy wybranych produktów i polega na obniżeniu ceny jednostkowej w zależności od zamawianej ilości. To najprostszy sposób zakupu hurtowego i niewymagający żadnych formalności. Najwyższy rabat zostanie naliczony przy zakupie przynajmniej 20 szt i może wynosić od 9% do 20%, w zależności od produktu. Poniższy przykład obrazuje sytuację zakupu 10 szt produktu, którego jednostkowa cena bez rabatu wynosi 159 zł.

Progi rabatowe - sprzedaż hurtowa

2. Po cenach hurtowych przy statusie hurtownika - po skontaktowaniu się z nami i spełnieniu pewnych warunków formalnych możesz otrzymać status hurtownika. Oznacza to, że po zalogowaniu się na swoje konto, wiele produktów (ale nie wszystkie) na stronie sklepu będzie posiadało cenę hurtową, niższą od przekreślonej ceny detalicznej. Dodatkowo część produktów będzie posiadała rabaty ilościowe i będzie naliczany też rabat kumulacyjny zależny od wartości zamówień złożonych w ciągu ostatnich 45 dni.

Zacznij kupować hurtowo już teraz!

Załóż konto w sklepie. Zalecamy ręczne wpisanie nazwy logowania (zamiast domyślnie proponowanej nazwy jako email).

W celu uzyskania szerszej informacji o naszych produktach, zachęcamy do kontaktu z nami.

Uwaga: Nie oferujemy sprzedaży w systemie dropshipping.

Polecane

pixel