Mankiety do ciśnieniomierzy
Szukając mankietu pamiętaj, że:
- każdy mankiet pasuje do ciśnieniomierzy tylko jednego producenta,
- mankiety do ciśnieniomierzy manualnych (nieautomatycznych) zawierają jeden z następujących rodzajów przewodów (w zależności od modelu ciśnieniomierza):
- jednoprzewodowe
- dwuprzewodowe
- 2w1 - dwa przewody koncentryczne
Wysokiej jakości dwuprzewodowy mankiet na udo lub osób ekstremalnie otyłych do ciśnieniomierzy Accoson sprzedawany w zestawie razem z gruszką i zaworem, co pozwala na szybką zmianę rozmiaru mankietu podczas badania. Rozmiar na obwód ramienia poniżej 61cm
Chwilowo niedostępnyMankiet standardowy do ciśnieniomierza boso Classico z przewodem koncentrycznym 2-w-1 z szybkozłączem oksydowanym na czarno.
Mankiet z obwodem ramienia 22-32 cm.
Uwaga! Mankiet pasuje także do ciśnieniomierzy boso Classic
Mankiet XS dla dzieci do ciśnieniomierza boso Classico z przewodem koncentrycznym 2-w-1 z szybkozłączem oksydowanym na czarno. Mankiet z obwodem ramienia 14-21 cm.
Mankiet pasuje także do ciśnieniomierzy boso Classic.
Wysokiej jakości dwuprzewodowy mankiet standardowy do ciśnieniomierzy firmy Accoson sprzedawany w zestawie razem z gruszką i zaworem, co pozwala na szybką zmianę rozmiaru mankietu podczas badania. Rozmiar na obwód ramienia poniżej 34cm
Chwilowo niedostępnyWysokiej jakości dwuprzewodowy mankiet dla dzieci do ciśnieniomierzy firmy Accoson sprzedawany w zestawie razem z gruszką i zaworem, co pozwala na szybką zmianę rozmiaru mankietu podczas badania. Rozmiar na obwód ramienia poniżej 27cm
Wysokiej jakości dwuprzewodowy mankiet dla młodocianych do ciśnieniomierzy firmy Accoson sprzedawany w zestawie razem z gruszką i zaworem, co pozwala na szybką zmianę rozmiaru mankietu podczas badania. Rozmiar na obwód ramienia poniżej 22cm
Mankiet standardowy do holtera ciśnieniowego 24-godzinnego TM-2450 na obwód ramienia 36-50 cm. Dobrze wyprofilowany i łatwy do założenia. Kolor szary.
Wysokiej jakości dwuprzewodowy mankiet dla dorosłych o większym rozmiarze do ciśnieniomierzy firmy Accoson sprzedawany w zestawie razem z gruszką i zaworem, co pozwala na szybką zmianę rozmiaru mankietu podczas badania
Chwilowo niedostępnyWysokiej jakości dwuprzewodowy mankiet dla niemowląt do ciśnieniomierzy firmy Accoson sprzedawany w zestawie razem z gruszką i zaworem, co pozwala na szybką zmianę mankietu podczas badania. Rozmiar na obwód ramienia poniżej 17,3 cm
Mankiet standardowy na ramię do ABI-System 100.
Obwód ramienia od 22 cm do 42 cm (CA04).
Produkt dostępny na zamówienie. Prosimy kontaktować się ze sklepem.
Mankiet standardowy na ramię do ABI-System 100.
Obwód ramienia od 32 cm do 48 cm (CA02).
Produkt dostępny na zamówienie. Prosimy kontaktować się ze sklepem.
Mankiet standardowy na nogę do ABI-System 100.
Obwód podudzia od 18 cm do 38 cm (CL04).
Produkt dostępny na zamówienie. Prosimy kontaktować się ze sklepem.
Etui ochronne do mankietu M do ciśnieniomierzy Holtera firmy boso Bosch+Sohn. Pozwalają na częste stosowanie mankietów, wydłużając ich żywotność i poprawiając zasady zachowania higieny podczas pomiaru.
Chwilowo niedostępnyMankiet firmy boso Bosch+Sohn dla osób o obwodzie ramienia od 22 do 32 cm.
Wysokiej jakości. Do ciśnieniomierzy aneroidowych (zegarowych) z manometrem oddzielonym od gruszki. Posiada rozdzielone przewody - jeden do manometru, drugi do gruszki
Mankiet firmy boso Bosch+Sohn dla otyłych o obwodzie ramienia od 22 do 32 cm.
Kolor czarny.
Posiada dwa przewody, które są ze sobą połączone bokami. Do ciśnieniomierzy zintegrowanych.
Chwilowo niedostępnyStandardowy mankiet firmy boso Bosch+Sohn dla dorosłych o średnicy ramienia od 22 do 32 cm. Mankiet jednoprzewodowy do ciśnieniomierzy boso Clinicus, Profitest, Varius, Roid I, Solid. Kolor czarny.
Mankiet firmy boso Bosch+Sohn dla otyłych o obwodzie ramienia od 33 do 41 cm.
Wysokiej jakości. Do ciśnieniomierzy aneroidowych (zegarowych) z manometrem oddzielonym od gruszki. Posiada rozdzielone przewody - jeden do manometru, drugi do gruszki
Mankiet firmy boso Bosch+Sohn dla otyłych o obwodzie ramienia od 33 do 41 cm.
Kolor czarny.
Posiada dwa przewody, które są ze sobą połączone bokami. Do ciśnieniomierzy zintegrowanych.
Chwilowo niedostępnyMankiet firmy boso Bosch+Sohn dla dorosłych, średnio otyłych, o średnicy ramienia od 33 do 41 cm. Mankiet jednoprzewodowy do ciśnieniomierzy boso Clinicus, Profitest, Varius, Roid, Solid. Kolor czarny.
Mankiet standardowy z głowicą stetoskopu. Jednoprzewodowy.
Mankiet dla osób z ramienia 22-32 cm. Kolor niebieski.
Wysokiej jakości dwuprzewodowy mankiet do ciśnieniomierzy firmy Accoson. Standardowy rozmiar 34cm dla dorosłych. Nie zawiera lateksu. Metalową klamra (D-ring) ułatwia samodzielne założenie mankietu na ramię.
Wymiary worka inflacyjnego: 228mm x 127mm.
Chwilowo niedostępnyMankiet standardowy do ciśnieniomierza boso Med I/II z głowicą stetoskopu. Jednoprzewodowy.
Mankiet dla osób z dużym obwodem ramienia 22-32 cm. Kolor czarny.
Wysokiej jakości mankiet AMBIDEX do ciśnieniomierzy lekarskich wielu firm. Rozmiar na udo. Antymikrobowy materiał, bez wewnętrznego balonu. Prostopadłe doprowadzenia przewodów ułatwiają stosowanie stetoskopu i pomiar na lewej i prawej stronie. 2 przewody.
Chwilowo niedostępnyWysokiej jakości mankiet AMBIDEX do ciśnieniomierzy lekarskich wielu firm. Duży rozmiar. Antymikrobowy materiał, bez wewnętrznego balonu. Prostopadłe doprowadzenia przewodów ułatwiają stosowanie stetoskopu oraz pomiar na lewej i prawej ręce. 2 przewody.
Chwilowo niedostępnyWysokiej jakości mankiet AMBIDEX do ciśnieniomierzy lekarskich wielu firm. Dla dorosłych (standard). Antymikrobowy materiał, bez balonu. Prostopadłe doprowadzenia przewodów ułatwiają stosowanie stetoskopu oraz pomiar na lewej i prawej ręce. 2 przewody.
Chwilowo niedostępnyWysokiej jakości mankiet AMBIDEX do ciśnieniomierzy lekarskich wielu firm. Dla dzieci. Antymikrobowy materiał, bez wewnętrznego balonu. Prostopadłe doprowadzenia przewodów ułatwiają stosowanie stetoskopu oraz pomiar na lewej i prawej ręce. 2 przewody.
Chwilowo niedostępnyWysokiej jakości mankiet AMBIDEX do ciśnieniomierzy lekarskich wielu firm. Dla noworodków. Antymikrobowy materiał, bez wewnętrznego balonu. Prostopadłe doprowadzenia przewodów ułatwiają stosowanie stetoskopu oraz pomiar na lewej i prawej ręce. 2 przewody.
Wysokiej jakości mankiet AMBIDEX do ciśnieniomierzy lekarskich wielu firm. Rozmiar na udo. Antymikrobowy materiał, bez wewnętrznego balonu. Prostopadłe doprowadzenia przewodów ułatwiają stosowanie stetoskopu i pomiar na lewej i prawej stronie. 1 przewód.
Chwilowo niedostępnyWysokiej jakości mankiet AMBIDEX do ciśnieniomierzy lekarskich wielu firm. Duży rozmiar. Antymikrobowy materiał, bez wewnętrznego balonu. Prostopadłe doprowadzenia przewodów ułatwiają stosowanie stetoskopu oraz pomiar na lewej i prawej ręce.
Chwilowo niedostępnyWysokiej jakości mankiet AMBIDEX do ciśnieniomierzy lekarskich wielu firm. Dla dorosłych (standard). Antymikrobowy materiał, bez wewnętrznego balonu. Prostopadłe doprowadzenia przewodów ułatwiają stosowanie stetoskopu oraz pomiar na lewej i prawej ręce.
Chwilowo niedostępnyWysokiej jakości mankiet AMBIDEX do ciśnieniomierzy lekarskich wielu firm. Dla dzieci. Antymikrobowy materiał, bez wewnętrznego balonu. Prostopadłe doprowadzenia przewodów ułatwiają stosowanie stetoskopu oraz pomiar na lewej i prawej ręce.
Chwilowo niedostępnyWysokiej jakości mankiet AMBIDEX do ciśnieniomierzy lekarskich wielu firm. Dla noworodków. Antymikrobowy materiał, bez wewnętrznego balonu. Prostopadłe doprowadzenia przewodów ułatwiają stosowanie stetoskopu oraz pomiar na lewej i prawej ręce.
Chwilowo niedostępnyMankiet XL dla otyłych do ciśnieniomierza boso BS-90 i Med I/II z głowicą stetoskopu. Jednoprzewodowy.
Mankiet dla osób z dużym obwodem ramienia 33-41 cm. Kolor czarny.
Wysokiej jakości dwuprzewodowy mankiet dla osób otyłych do ciśnieniomierzy firmy Accoson sprzedawany w zestawie razem z gruszką i zaworem, co pozwala na szybką zmianę rozmiaru mankietu podczas badania. Rozmiar na obwód ramienia poniżej 48.2cm
Chwilowo niedostępnyWysokiej jakości dwuprzewodowy mankiet dla małych dzieci (nowy rozmiar) do ciśnieniomierzy firmy Accoson sprzedawany w zestawie razem z gruszką i zaworem, co pozwala na szybką zmianę mankietu podczas badania. Rozmiar na obwód ramienia poniżej 17 cm
Chwilowo niedostępny