Nowości
Produkty, które dostępne są w naszej ofercie od niedawna.
Być może w naszej ofercie już są produkty, których szukasz, ale nie jesteś w stanie ich odnaleźć. Napisz do nas o tym, a postaramy się pomóc. Jako importer i bezpośredni dystrybutor sprzętu medycznego staramy się dostarczać na rynek Polski wyjątkowe produkty i jesteśmy otwarci również na propozycje nowego asortymentu. Zachęcamy do zgłaszania takich produktów w specjalnym Formularzu propozycji produktu.
Masażer okolic oczu z funkcją masażu uciskowego, wibracyjnego i ciepłego kompresu, by skutecznie zrelaksować okolice oczu i skroni. Działa na kluczowe punkty akupresurowe. 5 trybów masażu, Bluetooth i dźwięk relaksu.
Nowość
przenośny pas termiczny z funkcją delikatnego masażu, który pomaga łagodzić ból podczas bolesnego miesiączkowania a także łagodzi objawy endometriozy. Urządzenie jest mocowane na wygodnym i elastycznym pasie.
Nowość
Nowoczesna podwójna ładowarka zaprojektowana do szybkiego i stabilnego zasilania urządzeń o dużym poborze prądu - od smartfonów i ultrabooków po urządzenia medyczne. Szybkie ładowanie dzięki PD i GaN. Moc 45W
Nowość
Żel transmisyjny do diagnostyki ultrasonograficznej na bazie wodnej, bezbarwny i bezwonny. Może być stosowany również w terapii ultradźwiękami. Hipoalergiczny i odporny na wysychanie. Uwaga: nie przewodzi prądu.
Nowość




