Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O firmie

Serdecznie witamy w sklepie medycznym diaMedica.pl

Właścicielem sklepu jest firma AP Plan specjalizująca się w imporcie specjalistycznych produktów medycznych, zarówno dla profesjonalistów jak i do zastosowań domowych. Od wielu lat oferujemy na rynku polskim najwyższej jakości sprzęt medyczny, który sprzedajemy nie tylko poprzez sklep internetowy diaMedica.pl, ale również zaopatrujemy wielu innych sprzedawców sprzętu medycznego w Polsce.

Zdobyliśmy świetną markę dzięki doskonałym opiniom użytkowników, z którymi można zapoznać się na stronach poszczególnych produktów. Nasze nastawienie pro-klienckie ma swoje podłoże w zaufaniu do klienta i pomocy na każdym etapie podejmowania decyzji o zakupie. Współpracujemy z doskonałymi wytwórcami, którzy od dziesiątków lat dokładają starań, aby sprzęt medyczny spełniał najwyższe wymagania.
Udostępniamy bardzo dokładne i bogate opisy sprzętu, wraz z polskimi wersjami instrukcji obsługi.

Zakupy w sklepie diaMedica.pl są łatwe i bezpieczne. Zawsze można się z nami skontaktować i służymy pomocą w każdym temacie, związanym z oferowanym przez nas sprzętem.

Prostota systemu zakupowego i szybkość bezpiecznej dostawy wyróżniają nas w wielkiej ofercie rynkowej. Zaufaj nam a nie zawiedziesz się Drogi Kliencie tak, jak już wielu nam zaufało. Cieszymy się, że Kupujący do nas wracają po nowy sprzęt lub materiały eksploatacyjne.

Osoby, które nie mają dużego doświadczenia w kupowaniu przez internet, prosimy o uważne przeczytanie poniższego artykułu:

 

Jesteśmy jednocześnie bezpośrednim importerem i dystrybutorem większości oferowanego sprzętu medycznego na terenie Polski, dzięki czemu możemy zagwarantować najkorzystniejsze ceny.

Specjalizujemy się w sprzedaży sprzętu medycznego dla profesjonalistów: lekarzy, fizjoterapeutów, rehabilitantów i pielęgniarek.
W sklepie mogą Państwo znaleźć także szeroki asortyment sprzętu medycznego do użytku domowego. Szeroka gama sprzętu medycznego kierowana jest także do studentów medycyny.

Wśród pracowników diaMedica są profesjonaliści, w tym lekarze, gwarantujący szybką i fachową obsługę oraz indywidualne podejście do Klienta.
Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają wymagane dokumenty oraz certyfikaty medyczne, dopuszczające do obrotu na terenie Polski.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dołożymy wszelkich starań, żeby każdy klient był zadowolony z zakupów w naszym sklepie!

Chętnie doradzamy naszym klientom i udzielamy odpowiedzi na każde zadanie pytanie. Z uwagi na specjalistyczny charakter sprzętu medycznego oferowanego przez nasz sklep wiele odpowiedzi wymaga odpowiedniego sprawdzenia i przygotowania lub odrębnych konsultacji. Z tego względu wszelkie pytania i uwagi prosimy składać najlepiej mailowo (kontakt) lub z poziomu strony wybranego produktu.

Zachęcamy również do zapoznania się naszym Programem Lojalnościowym.


Zespół sklepu diaMedica.pl

AP PLAN ADAM BARANIECKI I PRZEMYSŁAW KANIA SPÓŁKA JAWNA
ul.Wolności 13M, lokal 102, 64-130 Rydzyna 
TEL: 65 619 3855
KRS: 0000476556, NIP: 697-224-56-20, REGON: 300942796, BDO: 000006564
EUDAMED SRN: PL-IM-000025096
KONTO BANKOWE: 20 1020 3088 0000 8202 0117 2006

 

Zobacz również:

 

Opinie o sklepie diaMedica (różne systemy):

 

Certyfikat "Sklep prokonsumencki":

Sklep prokonsumencki - certyfikat

Ulotki reklamowe i informacyjne:

Ciśnieniomierze krwi (lekarskie i dla pacjentów)

Innowacyjna kriochirurgia (dla dermatologów, ginekologów, kosmetologów i lekarzy weterynarii)

Nietrzymanie moczu - rozwiązania (elektrostymulacja, stożki i biofeedback)

Zasady korzystania z elektrostymulatorów, elektrod i sond (poradnik)

 

diaMedica w mediach społecznościowych:

 

diaMedica - Facebook  diaMedica - YouTube

 

Polecane

pixel