Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Elise 2 - elektrostymulator do ćwiczenia mięśni Kegla
Elise 2 - elektrostymulator do ćwiczenia mięśni Kegla
Elise 2 - elektrostymulator do ćwiczenia mięśni Kegla
Elise 2 - elektrostymulator do ćwiczenia mięśni Kegla
Elise 2 - elektrostymulator do ćwiczenia mięśni Kegla
Elise 2 - elektrostymulator do ćwiczenia mięśni Kegla
Bestseller
FeedEtykietaA

Elise 2 - elektrostymulator do ćwiczenia mięśni Kegla

Kod produktu:439-TC-K00007-K-EL2
Producent:TENSCARE
489,00 zł
/ szt.
452,78 zł
netto
Produkt w magazynie
Produkt w magazynie

Oszczędź kupując więcej

Aparat Elise2 + stożki MC-200 - zestaw do ćwiczenia mięśni kegla

Aparat Elise2 + stożki MC-200 - zestaw do ćwiczenia mięśni kegla

648,00 zł599,00 zł
W zestawie taniej o 49,00 zł (7%)

Niezawodne i sprawdzone klinicznie urządzenie, które pozwala na bardzo efektywne wzmocnienie mięśni miednicy mniejszej (mięśni Kegla), m.in. przy leczeniu nietrzymania moczu typu wysiłkowego, z parcia na mocz i typu mieszanego. W komplecie z sondą dopochwową.

Najbardziej popularny aparat do stymulacji mięśni Kegla w w Polsce! Z akumulatorem wbudowanym do urządzenia, bez konieczności przekładania do zewnętrznej ładowarki.

Bardzo łatwy w użyciu i przeznaczony dla kobiet w każdym wieku.

Ćwiczenie mięśni KeglaAparat Elise 2 posiada nowoczesne rozwiązania pozwalające na bardzo bezpieczne i komfortowe stosowanie elektrostymulacji w warunkach domowych. Efekty lecznicze powinny być widoczne już po kilku tygodniach.

Elise 2 poprawia komfort życia pacjenta, jego samopoczucie, a także komfort innych osób z najbliższego otoczenia pacjenta. Zapewnia dyskrecję. Pozwala na znaczne ograniczenie stosowania leków.

Pozostałe zastosowania:

 • Przy nietrzymaniu stolca u mężczyzn i u kobiet wraz z sondą doodbytniczą (opcjonalne akcesoria, nie dostarczane w zestawie). Leczenie opcjonalnie niewydolności zwieraczy odbytu może dokonywać wyłącznie osoba z dużą wiedzą i doświadczeniem klinicznym.
 • W celu poprawy czynności seksualnych oraz odczuć przy współżyciu seksualnym, co również jest jednym z wyników udanej terapii wzmocnienia siły i kurczliwości mięśni Kegla za pomocą elektrostymulacji.

Cechy charakterystyczne stymulatora mięśni dna miednicy Elise 2:

 • Łatwa obsługa za pomocą prostych przycisków zintegrowanych z obudową.
 • Elegancki, nowoczesny design. Duży podświetlany ekran.
 • Posiada wbudowany akumulator wystarczający przynajmniej na 15 godzin pracy, który można ładować z sieci (oszczędność baterii).
 • Siła stymulacji poprzez sondę wzrasta w bardzo małych krokach (0.5 mA), co daje bardzo przyjemne odczucia.
 • 4 programy do różnych typów inkontynencji:
  • STRES - do leczenia nietrzymania wysiłkowego
  • URGE - do leczenia nietrzymania z parcia na mocz
  • MIXED - do leczenia typu mieszanego (URGE+STRES)
  • TONE - do tonowania i poprawy kondycji mięśni dna miednicy
 • Pamięć programu - podczas uruchamiania urządzenie automatycznie wybierze ostatnio użyty program. 
 • Programy testowane klinicznie, preinstalowane parametry impulsów stymulacji zostały sprawdzone klinicznie, a rezultaty okazały się bardzo skuteczne.
 • Bezpieczny czas pracy - funkcja ta wyłącza urządzenie po dwudziestu minutach zapobiegając przetrenowaniu mięśni dna miednicy (możliwość ustawienia innego czasu).
 • Dziennik użycia - wbudowany dziennik użycia, który umożliwia monitorowanie korzystania z urządzenia. Zapisuje całkowity czas, kiedy urządzenie było wykorzystane podczas połączenia z ciałem oraz średnie natężenie impulsów. Przydatny również dla lekarza.
 • Alarm elektrod - funkcja kontroli obwodu elektrycznego.
 • W zestawie:
  • sonda dopochwowa Liberty - może być stosowana przez jednego pacjenta nawet do 6 miesięcy,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • zasilacz sieciowy do ładowania akumulatora,
  • 1 przewód do połączenia z sondą,
  • Torebeczka (etui).

Jak działa elektrostymulacja typu EMS?

Aby wykonać zabieg elektrostymulacji, należy wprowadzić do pochwy sondę dopochwową, która jest na wyposażeniu aparatu, np. w pozycji półleżącej. Sonda posiada dwie elektrody emitujące delikatne impulsy prądowe.

Elektrostymulacja nerwowo-mięśniowa (EMS) zmusza mięśnie do pracy, przy czym w przypadku osłabionych mięśni skurcz wywołany sztucznym bodźcem zewnętrznym jest z reguły większy i silniejszy niż skurcz naturalny. Wymuszona i intensywna praca mięśni doprowadza do szybkiej rozbudowy struktur mięśniowych i do ich wzmocnienia. W początkowym okresie stymulacji mięśni dna miednicy nie należy przesadzać z intensywnością zabiegu, aby nie doprowadzić do przetrenowania i związanych z tym niekiedy dolegliwości bólowych.

elektrostymulacja przy nietrzymaniu moczuPodczas typowego zabiegu odczuwalne jest przyciąganie mięśni pochwy ciągnące się od dna miednicy, przy czym w programie STRES (ntm wysiłkowe) jest ono silne, a w programie URGE (ntm z parcia) jest dłuższe, pulsujące i bardziej "miękkie". Cała stymulacja składa się z cykli, w których po każdym skurczu (praca) następuje relaksacja mięśni (odpoczynek). W programie STRES dobre wyniki daje samodzielne utrzymanie skurczu jeszcze w fazie relaksacji, gdy urządzenie przerywa wysyłanie impulsów. W programie URGE występowanie skurczu nie jest tak istotne, co samo odczuwanie stymulacji.
Skuteczne leczenie wymaga stymulacji przynajmniej raz dziennie, a poprawę można zobaczyć w ciągu 4 tygodni (STRES) lub 2 tygodni (URGE).

 

Zobacz prezentację wideo (EN):

Więcej materiałów video na stronie Tenscare.

 

Elise 2 daje bardzo wysoki odsetek wyleczeń lub poprawy stanu zdrowia pacjenta, zależny od zachowanej funkcji mięśni pochwy, mięśni Kegla i nerwu sromowego. Urządzenie może być stosowane codziennie najlepiej przez 20 minut.
Warunkiem użycia jest zachowanie czucia powierzchniowego śluzówki pochwy.

Skuteczne leczenie nietrzymaniu moczuNietrzymanie moczu jest chorobą dotyczącą przede wszystkim kobiet po porodach lub zabiegach na mięśniach dna miednicy mniejszej. Dotyczy kilku procent populacji. Leczenie farmakologiczne niesie ze sobą ryzyko działań niepożądanych, zaś operacyjne - ryzyko powikłań.


Elektrostymulacja mięśni Kegla jest uznaną metodą wspomagającą leczenie tej przypadłości, bez powyższych działań niepożądanych.

Badania kliniczne

Badania wykonane przez Uniwersytet w Waszyngtonie*) u pacjentów stosujących Elise 2 wykazały poprawę jakości życia w 77% przypadkach już po 4 tygodniach stosowania. 93% pacjentów osiągnęło poprawę po 12 tygodniach. Poniższy rysunek przedstawia wykres poprawy jakości życia w trzech obszarach wraz z wynikiem całkowitym.

Badanie kliniczne

*) Badanie przeprowadzono na próbie kobiet z wykorzystaniem badania satysfakcji pacjenta w ciągu 12 tygodni. Dane wg Everett Labs.

 

Przed rozpoczęciem używania urządzenia, dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi, w razie wątpliwości co do zasadności stosowania elektrostymulacji, skonsultuj się z lekarzem.

Przeciwwskazania elektrostymulacji przezpochwowej:

 • rozrusznik serca,
 • padaczka,
 • nowotwór układu moczowo-płciowego lub jelita grubego,
 • ciąża,
 • wkładki domaciczne metalowe (miedź),
 • infekcja w miejscu stosowania,
 • refluks pęcherzowo-moczowodowy.

 

Ponad 95% kobiet może stosować ten rodzaj terapii.
Elektrostymulacje można stosować pod nadzorem lekarskim jako metodę z wyboru lub jako leczenie uzupełniające inny rodzaj terapii.

Wraz z elektrostymulacją można stosować naprzemiennie stożki dopochwowe, które są doskonałym uzupełnieniem elektrostymulacji.

Parametry programów Elise 2:

ProgramRodzaj ntmCzęstotliwość
[Hz]
Szer.imp. [μs]Ramp
[s]
Praca
[s]
Odpoczynek
[s]
STRES wysiłkowe 50 300 1 5 10
URGE z parcia 10 200 stały stały stały
MIXED mieszane 20 200/300 stały/2 stały/5 stały/10
TONE napinanie 35 250 2 3 6

 

Czas zabiegu w programach STRES, URGE i TONE można ustawić na 10, 20, 30, 45, 60, 90 minut, a w programie URGE czas zabiegu jest ciągły (C). W programie MIXED, czas zabiegu nie podlega regulacji i wynosi 20 minut (10 min URGE + 10 min STRES).


Instrukcja obsługi elektrostymulatora Elise 2 (PL).

 

 

Elise - Reklama telewizyjna:

 

Elise 2 przystosowane jest do podłączenia również innych rodzajów sond do elektrostymulacji oraz elektrod samoprzylepnych na skórę dostępnych w naszym sklepie i powszechnie stosowanych na rynku.

Zasady higieny

Eksploatacja sondy dopochwowej wymaga przestrzegania pewnych zasad higieny. Sonda po każdym użyciu powinna być dokładnie umyta wodą z mydłem i dokładnie wysuszona. Należy ją przechowywać w suchych warunkach, najlepiej w niskiej temperaturze. Po 6 miesiącach użytkowania, gdy nadal będzie konieczna terapia, sonda powinna być wymieniona na nową.

Żele do sond

Aby zapewnić dobre warunki stymulacji, dobrze jest nanieść na metalowe elektrody sondy żel przewodzący, który zapewnia lepsze doprowadzenie impulsów prądowych do mięśni. Jest to szczególnie istotne przy większej suchości pochwy. Do tego celu należy stosować wyłącznie bezpieczne żele dedykowane do stosowania na błonach śluzowych, np. żel Go Gel.

 

Firma TensCare jest największym dostawcą sprzętu do elektrostymulacji w Europie. Zobacz porównanie cech i funkcji elektrostymulatorów firmy TensCare.

 Ponadto:
Rodzaje stymualcji:Więcej

TENS - przeciwbólowa
EMS - nerwowo-mięśniowa
INF - interferencyjna
MET - mikroprądy
HVPS - wysokonapięciowa

EMSWięcej

Nerwowo-mięśniowa

Kanały:Więcej

Liczba kanałów. Jeden kanał dotyczy jednego obszaru stosowania.

1
Napięcie wyjściowe:Więcej

Maksymalna amplituda napięcia wyjściowego impulsu.

45 V
Częstotliwość [Hz]:Więcej

Częstotliwość impulsów

10-50 Hz
Standard połączenia elektrod:Więcej

Rodzaj połączenia pomiędzy elektrodą, a przewodem doprowadzającym. Okręśla rodzaj elektrod, jakie można podłączyć do elektrostymulatora.

pin 2mm
Zasilanie:Więcej

Sposób zasilania urządzenia

Akumulator wbudowany
Gwarancja:Więcej

Gwarancja na produkt liczona od daty zakupu.

24 miesiące (nie dotyczy akcesoriów)
Kod UMDNS/CPV/UNSPSC:Więcej

Kody w różnych klasyfikacjach produktowych

13775/33158210-7/42141805
Pytania innych klientów
Potrzebujesz pomocy?
Skorzystaj z formularza zapytania lub zadzwoń
65 619 38 55Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Elise 2 - elektrostymulator do ćwiczenia mięśni Kegla

4.75
Liczba wystawionych opinii: 60
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz 10 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
31
4
9
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Witam spszęt do cwiczen miesni kegla elise2 w polonczeniu z większom sondom super dziala a skurcze som napeawde mocne ale niebolesne polecam spszęt i sklep diamedica super mila obsluga
2024-06-14
Maria, Bydgoszcz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Używam od kilku tygodni z jednodniowymi przerwami. Zauważam, że muszę schodzić z bardzo wysokich nateżeń do niższych, czyli wygląda na to, że to jest efekt uwrażliwienia mięśni na bodźce czyli postępy. Ogólnie jestem jak narazie bardzo zadowolona ale efekt finalny to wciąż niewiadoma.
2024-03-26
Joanna, Płock
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Aparat spełnia swoją funkcję i pomaga na problem nietrzymania moczu. Moja ginekolog także pochwaliła ten aparat i zachęcała do dalszego stosowania.
2023-08-18
ELŻBIETA, SZCZECIN
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Stosuję elektrostymulator od miesiąca i na razie nie zauważyłam efektów. Wiem jednak, że na wszystko potrzeba czasu, więc cierpliwie stosuję i jestem pełna wiary w sukces.
2023-07-12
Marzena, Włocławek
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
Na razie stosuje 3 tyg i na chwilę obecną nie zauważam poprawy. Zobaczę co będzie po dłuższym czasie stosowania ( fizjoterapeuta zalecił 2 miesiące) więc cierpliwie czekam :). Urządzenie działa bez zarzutów.
2023-04-19
Ewa, Będziemyśl
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Wysyłka mega szybka , dobrze zapakowana. Opinie nt stosowania wystawiam po ok 1,5 m-c stosowania-moge spokojnie polecić!! Jeste zdecydowanie lepiej -nie jest to 100% sukcesu ale powiedzmy -poki co-60% -a to mnie cieszy bo już nie myśle całay czas o parciu na pęcherz.Do sonty uzywam żelu do usg.
2023-04-04
Olga, Zielona Góra
Czy opinia była pomocna? Tak 3 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Potwierdzam super działanie sondy .Jest poprawa polecam
2022-11-21
Renata, Swinoujscie
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Na razie używam 2 tydzień. Minimalną poprawę już odczuwam, ale czekam na efekt po 4 tygodniach (tak napisano w instrukcji). Generalnie ok.
2022-11-15
Barbara, Gliwice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Super urządzenie.Jest poprawa po tygodniu używania.Polecam to urządzenie.
2022-09-28
Joanna, Siemianowice Śląskie
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Znakomite urządzenie, już po tygodniu odczuwalne są zmiany.
2022-09-22
Marianna, Otwock
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Kupiłam to cudo 3 lata temu,byłam zdesperowana,po około 3 tygodniach zdecydowana poprawa,do dziś cieszę się że podjęłam decyzję o zakupie zamiast liczyć na lekarzy,których nie interesuje jak funkcjonują kobiety po po ciążach i porodach..To smutne ,że nie myślą o tym wcale, specjaliści.......
2022-07-21
MA,LGORZATA, GOSTYŃ
Czy opinia była pomocna? Tak 10 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona. Po miesiącu używania są już pierwsze efekty.
2022-06-20
Justyna, Gołańcz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Zgodne z opisem polecam.
2022-02-12
Ela
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 2
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
działa dobrze ale i tak go nie lubię
2021-12-17
Lila, Grudziądz
Czy opinia była pomocna? Tak 4 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam
2021-01-30
Barbara, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 5 Nie 2
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko zgodnie z opisem. Polecam.
2021-01-26
Aleksandra, Stanowice
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Towar zgodny z opisem. Bardzo szybka wysyłka.
2020-10-16
Katarzyna, Tarnawatka
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Niestety urządzenie nie spełnia do końca moich oczekiwań. Jest po prostu słabe na najwyższym programie.
2020-10-06
Edyta, Szczecin
Czy opinia była pomocna? Tak 7 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Działa bardzo dobrze, łatwe w obsłudze. Polecam gorąco
2020-09-30
Katarzyna, Gdańsk
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Super
2020-09-22
Lidia, Włocławek
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 2
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Ok
2020-07-11
Roksana, Gliwice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 3
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Stosuje od 2.5 tygodnia, jednak z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt. Regularność to klucz w drodze po lepsze efekty terapii. Jestem bardzo zadowolona. To najlepiej zainwestowane pieniądze.
2020-07-04
Izabela, Giednia
Czy opinia była pomocna? Tak 5 Nie 2
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Warty zakupu, szybki i prosty w obsłudze, skuteczny, polcam
2020-05-23
Agnieszka, Oława
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Przesyłka błyskawiczna ,kontakt z firmą idealny A produkt w trakcie prób. Polecam
2020-05-19
Katarzyna, Opole
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny kontakt ze sprzedawcą, wszystko ekspresowo wysłane. Urządzenie proste w obsłudze a co najważniejsze skuteczne. Szczerze polecam!
2019-12-20
Anna, Łęczna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Urządzenie jest proste w obsłudze. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę kontynuować ponieważ już po 3 tygodniach odczuwam różnicę
2019-11-09
BEATA, OSOWIEC
Czy opinia była pomocna? Tak 4 Nie 0
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
Łatwy w obsłudze
2019-06-25
SerwisOpiniiOpineo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
super produkt
2019-01-07
SerwisOpiniiOpineo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Ćwiczę ok 2-3 tyg. Jest mała poprawa, ale chyba muszę moc zwiększyć:) U mojej koleżanki po 2 ciążach ten aparat zapobiegł operacji, więc warto. Tylko wiadomo, że trzeba systematyczność i czasu.
2018-12-06
Dorota, Ząbki
Czy opinia była pomocna? Tak 8 Nie 3
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
Produkt jest zgodny z opisem, łatwy w obsłudze. Używam go dopiero od 4 dni, więc nie mogę jeszcze zbyt wiele powiedzieć, ale na razie działa bez zarzutu. Na razie używałam tylko programu STRES. W pierwszym dniu nie udało mi się uzyskać skurczy, może byłam zbyt ostrożna. W drugim już się udało (użyłam żelu K-Y) i od tej pory ćwiczę codziennie. Myślę, że do stymulatora powinno się dodawać w zestawie żel, ponieważ z żelem dużo lepiej działa i można korzystać od razu. Jestem zadowolona z urządzenia i czekam na efekty.
2018-09-06
SerwisOpiniiOpineo
Czy opinia była pomocna? Tak 9 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Produkt jest łatwy w obsłudze. Trzy ciąże zrobiły swoje. Kulki i samodzielne ćwiczenia nie przynosiły oczekiwanych efektów. Elise używam rano i wieczorem od ponad dwóch tygodni. Rewelacja!!!
2018-06-02
SerwisOpiniiOpineo
Czy opinia była pomocna? Tak 7 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
jestem zadowolona z zakupu, jest poprawa
2018-01-07
Sylwia, Lublin
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 3
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
za wcześnie na ocenę skuteczności aparatu, ale po pierwszych ćwiczeniach jestem optymistką, wierzę, że to ma sens i przyniesie oczekiwany rezultat.
2016-12-20
SerwisOpiniiOpineo
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 2
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona z produktu. Juz polecam znajomym.
2016-12-05
SerwisOpiniiOpineo
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Dopiero zaczęłam stosować, więc nie mogę ocenić efektów. Nie mogłam sobie poradzić z urządzeniem (nie wyczuwałam żadnych impulsów), ale po telefonicznej konsultacji wszystko stało się jasne. Po prostu potrzebowałam silniejszej stymulacji. Mam nadzieję, że i rezultaty będą szybko odczuwalne.
2016-11-28
Małgorzata, Dziwnów
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 2
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo łatwy s użyciu , a co do efektów to jeszcze za krótko by oceniać
2016-11-26
SerwisOpiniiOpineo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 2
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Urządzenie warto polecenia.Uzywam 4 tygodnie i juz mam poprawę.Nie leci u mi mocz jak wcześniej.Chce zrobić tydzien przerwy i zobaczyć czy nadal beda pracowac miesni.Goraco polecam.
2016-11-21
Tamara, Wroclaw
Czy opinia była pomocna? Tak 7 Nie 0
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
Nie mogę jeszcze ocenić produktu - to wymaga czasu.
2016-11-08
SerwisOpiniiOpineo
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 3
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jeszcze nie wiem, za krótko w użyciu
2016-10-19
SerwisOpiniiOpineo
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 2
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
na razie nic jeszcze nie wiem. W testowaniu!
2016-10-13
SerwisOpiniiOpineo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 2
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel