Nasza oferta dla lekarzy

Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi produktami, które spotykają się z największym zainteresowaniem wśród lekarzy.

 


Ciśnieniomierze lekarskie Lekarskie ciśnieniomierze zegarowe odporne na wstrząsy

Ciśnieniomierze zegarowe niemieckiej firmy boso Bosch+Sohn, to produkty najwyższej klasy. Firma Boso Bosch+Sohn jest największym dostawcą sprzętu do mierzenia ciśnienia dla lekarzy na wymagającym rynku niemieckim (udział ponad 75%). We wszystkich modelach, specjalna konstrukcja mechanizmu aneroidowego zapewnia wysoką odporność na wstrząsy, dlatego są to urządzenia idealne do zastosowań szpitalnych, do gabinetów lekarskich i w pogotowiu ratunkowym.

Na szczególną uwagę zasługuje eksluzywny ciśnieniomierz zegarowy Classic oraz jego bardziej ekonomiczna wersja Classico (również jako ciśnieniomierz w zestawie z 3 mankietami). Oba modele posiadają system dwóch przewodów koncentrycznych (2w1), łącząc wygodę systemu jednoprzewodowego z zaletami systemu dwuprzewodowego.

Ciśnieniomierze dla lekarzy

Jakość ciśnieniomierzy boso Bosch+Sohn opiera się nie tylko na dziesiątkach lat obecności na rynku, lecz także na wieloletnim, bezawaryjnym pomiarze w codziennej praktyce. Co istotne, są one nie tylko niezawodne, ale i eleganckie. Produkt wytworzony w Niemczech.

 


 

Pomiar ciśnienia na dwóch rękachPomiar ciśnienia na dwóch rękach - boso Carat Synchro

Pierwszy na rynku ciśnieniomierz pozwalający na jednoczesny pomiar RR na dwóch rękach, co jest zgodne z najnowszymi rekomendacjami dotyczącymi pomiaru ciśnienia tętniczego krwi. Dwa niezależne moduły pomiarowe włączają się synchronicznie i pozwalają na szybki i prosty pomiar dwóch wartości ciśnień. Obliczona w ten sposób różnica pomiędzy ciśnieniem w lewej i prawej ręce, pozbawiona jest typowych błędów pomiarowych, jakie są praktycznie nie do uniknięcia w przypadku dwóch pomiarów wykonanych jeden po drugim. Stwierdzona różnica ciśnień przekraczająca wartość 10 mmHg świadczy o ryzyku występowania wielu chorób układu naczyniowego oraz serca. Doskonałe rozwiązanie dla lekarzy rodzinnych oraz szpitali.

 


Ciśnieniomierz GreenLight300 firmy Accoson

Jest to niezwykle dokładny, samokalibrujący się ciśnieniomierz brytyjskiej firmy Accoson, mający zastosowanie tam, gdzie pewność pomiaru ciśnienia krwi u pacjentów ma znaczenie priorytetowe, czyli w większości placówek medycznych. Dokładnością dorównuje ciśnieniomierzom rtęciowym przewyższając je cechami użytkowymi.

Na bazie tego modelu firma Accoson wprowadziła na rynek także manometr Greenlight 300 z certyfikatem (Test Kit) do kalibracji innych ciśnieniomierzy stosowanych w placówce medycznej.
Jest to wyjątkowy model pomagający ponadto utrzymać standardy normy ISO 9001.

Firma Accoson jest ponadto producentem ciśnieniomierzy zegarowych oraz wysokiej klasy mankietów AmbiDex, które pasują również do ciśnieniomierzy innych marek.


Z uwagi na bardzo szeroki wybór ciśnieniomierzy i różnych rozmiarów mankietów, sprzęt Accoson sprawdza się znakomicie jako kompletne wyposażenie stanowisk do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi u pacjentów.
Firma Accoson Cossor and Son istnieje od ponad 150 lat! Dostarcza profesjonalne ciśnieniomierze od ponad 100 lat. Teraz jest obecna na polskim rynku dzięki diaMedica.


Stetoskopy dla lekarzy

Oferujemy najwyższej klasy profesjonalne stetoskopy, zarówno z najwyższej półki firmy MDF, wykonywane ręcznie i objęte wieczną gwarancją oraz renomowane stetoskopy Littmann, jak i tańsze firmy Spirit oraz Spengler, które są również bardzo cenione przez lekarzy.

 

Stetoskopy - sklep importrer i dystrybutor

 

Posiadamy szeroki wybór stetoskopów internistycznych, kardiologicznych, pediatrycznych, czy noworodkowych/neonatalnych w tym modele ekskluzywne, np.  stetoskop MDF One 777DT z tytanu (internistyczno/pediatryczny), czy stetoskop pozłacany MDF ProCardial ER wykorzystywany w kardiologii oraz ratownictwie medycznym (również z kompletem nasadek dla dzieci i dorosłych).

 

Oprócz stetoskopów z klasyczną podwójną głowicą, posiadamy stetoskopy z membraną wieloczęstotliwościową (Spirit/Spengler), która przy odpowiednim nacisku pozwala na osłuchiwanie tonów niskich bez potrzeby stosowania lejka i odwracania głowicy.

 

Polecamy również stetoskopy MDF z serii MPrints o oryginalnym i ciekawym wyglądzie. Absolutna nowość na rynku stetoskopów!

 Kolorowe stetoskopy - rożnobarwne

 


Aparaty do kriochirurgii krioterapiiAparaty do kriochirurgii


Leczenie zmian patologicznych skóry (brodawki, przebarwienia, blizny, kłykciny itd.) za pomocą wymrażania stosowane jest już od wielu lat i z powodzeniem zastępuje klasyczne metody chirurgiczne, czy laserowe. Dzięki podręcznym urządzeniom kriochirurgicznym CryoAlfa szwajcarskiej firmy Cryoalfa, technika ta stała się dużo bardzie wygodna w zastosowaniu i tańsza w porównaniu ze sprzętem stacjonarnym.
Cryoalfa to aparaty przenośne nowej generacji, wykorzystujące bezpieczny w eksploatacji podtlenek azotu. Wysoka precyzja i czas wykonania zabiegów zapewnia bardzo dobre efekty lecznicze i szybki zwrot z inwestycji.

CryoAlfa stosowany jest nie tylko przez dermatologów, czy chirurgów estetycznych, ale również przez ginekologów (po zastosowaniu aplikatorów dopochwowych), lekarzy rodzinnych, czy nawet stomatologów.

 


Wzierniki diagnostyczneWzierniki

 

Otoskopy, oftalmoskopy i dermatoskopy różnych producentów, zarówno profesjonalne bardzo dobrej jakości przyrządy firmy InvoTech, jak i prosty, kieszokowych rozmiarów sprzęt diagnostyczny firmy Spengler oraz New Waseem, przydatny w podstawowej praktyce lekarskiej.

 

 

 

 

Otoskopy InvoTech wykorzystują standardowe końcówki wziernikowe dostępne powszechnie na rynku.

 


Cyfrowe mikroskopy diagnostyczne
Mikroskopy cyfrowe

Hitem rynkowym jest podręczny sprzęt diagnostyczny wykorzystujący funkcję kamery cyfrowej, gdzie w zależności od rodzaju zastosowanej końcówki wziernikowej uzyskujemy funkcję otoskopu (wideootoskop) lub dermatoskopu (wideodermatoskop). Dokładność takiego przyrządu jest dużo większa w porównaniu z tradycyjnym rozwiązaniem. Obraz jest obserwowany wyłącznie na monitorze komputera i może być powiększany, obrabiany, opisywany i archiwizowany w formie plików. Uzyskujemy dzięki temu możliwość prowadzenia rzetelnej dokumentacji medycznej oraz śledzenia zmiany patologicznej w czasie. Możemy też przesłać zdjęcie do innego ośrodka, co pozwala na dokonanie diagnozy na odległość. Mikroskopy cyfrowe są również niezwykle przydatne w placówkach edukacyjnych. 

Wśród oferowanych modeli mikroskopów cyfrowych znajdują się zarówno modele przewodowe (kabel USB) jak i bezprzewodowe.

Z dniem 1 stycznia 2019 wszystkie placówki medyczne będą musiały stosować elektroniczną dokumentację medyczną (EDM). Wyposażenie placówki w odpowiedni sprzęt do obrazowania cyfrowego stanie się więc w wielu przypadkach koniecznością. Warto już teraz rozważyć zakup odpowiednich urządzeń i przygotować odpowiednie procedury zarządzania dokumentacją.

 


Pulsoksymetry na palec

Pomiar saturacji krwi jest istotnym badaniem diagnostycznym a małe pulsoksymetry na palec stają się podstawowym wyposażeniem gabinetów lekarskich i oddziałów szpitalnych. Oferujemy wysokiej klasy pulsoksymetry napalcowe z serii OxyWatch renomowanej firmy ChoiceMMed, które zapewniają szybki i wygodny pomiar pulsu oraz nasycenia krwi tlenem.

Pulsoksymetry dla lekarzy - na palec

Oprócz modeli podstawowych dla dorosłych (C2, C23, C29) oraz dla dzieci (C52, C53) warto zwrócić uwagę na model OxyWatch CB3 w specjalnej silikonowej obudowie o podwyższonej trwałości. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się model OxyWatch CF3 z sygnalizacją dźwiękową, która w niektórych sytuacjach zwiększa korzystne wrażenie pacjenta podczas wykonywania badania.

 


 

Wagi lekarskie secaWagi medyczne Seca

Innowacyjne wagi i systemy pomiarowe Seca zdobyły uznanie lekarzy na całym świecie. W naszej ofercie produktów Seca można znaleźć najbardziej popularne modele elektronicznych wag kolumnowych, niemowlęcych, czy płaskich, a także tradycyjną wagę mechaniczną z odważnikami seca 711.

Dostępne są również podstawowe narzędzia pomiarowe takie, jak miarki obwodów ciała oraz wzrostomierze.

 


Zapobieganie zakrzepicy żył głębokichPompa perystaltyczna Venowave

firmy Saringer (Kanada) jest urządzeniem, które może być stosowane w oddziałach szpitalnych u osób ze skłonnościami do zakrzepicy żył głębokich. Dłuższe unieruchomienie związane hospitalizacją jest wtedy szczególnie niebezpieczne i grozi m.in. zatorem płucnym. Venowave powinien być wtedy stosowany w okresie przed- oraz pooperacyjnym, a nawet po powrocie pacjenta do domu. Venowave jest w pełni przenośny i prosty w użyciu. Stał się standardowym wyposażeniem wielu kanadyjskich szpitali.

Pacjenci cierpiący na różne dolegliwości związane z niewłaściwym krążeniem żylnym mogą nosić aparat Venowave praktycznie bez przerwy. Venowave naśladuje pompę mięśniową w obrębie podudzia i jest jedynym urządzeniem na rynku, które robi to tak efektywnie. Wykazuje działanie przede wszystkim zapobiegawcze i pozwala na ograniczenie stosowania wielu leków. Sprzyja również procesom regeneracji zastawek żylnych, dzięki czemu efekt leczniczy utrzymuje się przez dłuższy czas.


 

Aby dostarczyć sprzęt najwyższej jakości, diaMedica współpracuje wyłącznie z najlepszymi producentami, którzy w Polsce i na świecie uzyskali już powszechne uznanie w ochronie zdrowia.


Szybka dostawa
Zamówienia złożone do godziny 12.00 dostarczamy zwykle już w następnym dniu roboczym.


Dogodne warunki płatności
Zamówienia można opłacić za pobraniem (kurierowi) lub przedpłatą przelewem (w tym przelewem elektronicznym lub kartą). Stałym klientom zapewniamy możliwość płatności w późniejszym terminie. Wystawiamy faktury VAT oraz Proforma.

Umożliwiamy ponadto leasing sprzętu medycznego za pośrednictwem wygodnej platformy LeaseLink, dzięki czemu zamówienie może być opłacone w ciągu 15 minut od chwili złożenia.Zapraszamy do zakupów w diaMedica.pl.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel