Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasza oferta dla lekarzy

Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi produktami, które spotykają się z największym zainteresowaniem wśród lekarzy.

 


Ciśnieniomierze lekarskie Lekarskie ciśnieniomierze zegarowe odporne na wstrząsy

Ciśnieniomierze zegarowe niemieckiej firmy boso Bosch+Sohn, to produkty najwyższej klasy. Firma Boso Bosch+Sohn jest największym dostawcą sprzętu do mierzenia ciśnienia dla lekarzy na wymagającym rynku niemieckim (udział ponad 77%). We wszystkich modelach, specjalna konstrukcja mechanizmu aneroidowego zapewnia wysoką odporność na wstrząsy, dlatego są to urządzenia idealne do zastosowań szpitalnych, do gabinetów lekarskich i w pogotowiu ratunkowym.

Na szczególną uwagę zasługuje eksluzywny ciśnieniomierz zegarowy Classic oraz jego bardziej ekonomiczna wersja Classico (również jako ciśnieniomierz w zestawie z 3 mankietami). Oba modele posiadają system dwóch przewodów koncentrycznych (2w1), łącząc wygodę systemu jednoprzewodowego z zaletami systemu dwuprzewodowego.

Ciśnieniomierze dla lekarzy

Jakość ciśnieniomierzy boso Bosch+Sohn opiera się nie tylko na dziesiątkach lat obecności na rynku, lecz także na wieloletnim, bezawaryjnym pomiarze w codziennej praktyce. Co istotne, są one nie tylko niezawodne, ale i eleganckie. Produkt wytworzony w Niemczech.

 


Ciśnieniomierz GreenLight300 firmy Accoson

Jest to niezwykle dokładny, samokalibrujący się ciśnieniomierz brytyjskiej firmy Accoson, mający zastosowanie tam, gdzie pewność pomiaru ciśnienia krwi u pacjentów ma znaczenie priorytetowe, czyli w większości placówek medycznych. Dokładnością dorównuje ciśnieniomierzom rtęciowym przewyższając je cechami użytkowymi.

Na bazie tego modelu firma Accoson wprowadziła na rynek także manometr Greenlight 300 z certyfikatem (Test Kit) do kalibracji innych ciśnieniomierzy stosowanych w placówce medycznej.
Jest to wyjątkowy model pomagający ponadto utrzymać standardy normy ISO 9001.

Firma Accoson jest ponadto producentem ciśnieniomierzy zegarowych oraz wysokiej klasy mankietów AmbiDex, które pasują również do ciśnieniomierzy innych marek.


Z uwagi na bardzo szeroki wybór ciśnieniomierzy i różnych rozmiarów mankietów, sprzęt Accoson sprawdza się znakomicie jako kompletne wyposażenie stanowisk do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi u pacjentów.
Firma Accoson Cossor and Son istnieje od ponad 150 lat! Dostarcza profesjonalne ciśnieniomierze od ponad 100 lat. Teraz jest obecna na polskim rynku dzięki diaMedica.


Stetoskopy dla lekarzy

Oferujemy najwyższej klasy profesjonalne stetoskopy, zarówno z najwyższej półki firmy MDF, wykonywane ręcznie i objęte wieczną gwarancją oraz renomowane stetoskopy Littmann, jak i tańsze firmy Spirit oraz Spengler, które są również bardzo cenione przez lekarzy.

 

Stetoskopy - sklep importrer i dystrybutor

 

Posiadamy szeroki wybór stetoskopów internistycznych, kardiologicznych, pediatrycznych, czy noworodkowych/neonatalnych w tym modele ekskluzywne, np.  stetoskop MDF One 777DT z tytanu (internistyczno/pediatryczny), czy stetoskop pozłacany MDF ProCardial ER wykorzystywany w kardiologii oraz ratownictwie medycznym (również z kompletem nasadek dla dzieci i dorosłych).

 

Oprócz stetoskopów z klasyczną podwójną głowicą, posiadamy stetoskopy z membraną wieloczęstotliwościową (Spirit/Spengler), która przy odpowiednim nacisku pozwala na osłuchiwanie tonów niskich bez potrzeby stosowania lejka i odwracania głowicy.

 

Polecamy również stetoskopy MDF z serii MPrints o oryginalnym i ciekawym wyglądzie. Absolutna nowość na rynku stetoskopów!

 Kolorowe stetoskopy - rożnobarwne

 


Aparaty do kriochirurgii krioterapiiAparaty do kriochirurgii


Leczenie zmian patologicznych skóry (brodawki, przebarwienia, blizny, kłykciny itd.) za pomocą wymrażania stosowane jest już od wielu lat i z powodzeniem zastępuje klasyczne metody chirurgiczne, czy laserowe. Dzięki podręcznym urządzeniom kriochirurgicznym firmy CryoAlfa (Niemcy) oraz CryoIQ (Szwecja), technika ta stała się dużo bardzie wygodna w zastosowaniu i tańsza w porównaniu ze sprzętem stacjonarnym.

Urządzenia Cryoalfa/CryoIQ, to aparaty przenośne nowej generacji, wykorzystujące bezpieczny w eksploatacji podtlenek azotu. Wysoka precyzja i czas wykonania zabiegów zapewnia bardzo dobre efekty lecznicze i szybki zwrot z inwestycji. Stosowane są nie tylko przez dermatologów, czy chirurgów estetycznych, ale również przez ginekologów (po zastosowaniu aplikatorów dopochwowych), lekarzy rodzinnych, czy nawet stomatologów.

 


 

Wagi medyczne CHARDER

Innowacyjne wagi i systemy pomiarowe Charder zdobyły uznanie lekarzy na całym świecie. W naszej ofercie produktów Charder można znaleźć najbardziej popularne modele elektronicznych wag kolumnowych oraz niemowlęcych. Dopracowane w każdych szczegółach, nowoczesne instrumenty pomiarowe.

Wagi medyczne

Dostępne są również podstawowe narzędzia pomiarowe takie, jak miarki obwodów ciała oraz wzrostomierze.

 


Wagi lekarskie secaPodręczny aparat do USG zatok Ultramax SinusUltra

firmy ENTLAB (Finlandia), to przełomowe rozwiązanie dla laryngologów, ale także dla lekarzy pierwszego kontaktu, pediatrów i alergologów. Pozwala na dokładną i szybką  diagnostykę stanu jam zatokowych w bardzo prosty i wygodny sposób, bez konieczności kierowania pacjenta na dodatkowe badania (koszty i czas) i bez narażania na szkodliwe napromieniowanie.

Aparat Ultramax SinusUltra umożliwia najtańszą na rynku diagnostykę przesiewową zatok i pozwala zarazem na dużo bardziej racjonalną antybiotykoterapię.

 


Cyfrowe mikroskopy diagnostyczne
Mikroskopy cyfrowe

Hitem rynkowym jest podręczny sprzęt diagnostyczny wykorzystujący funkcję kamery cyfrowej, gdzie w zależności od rodzaju zastosowanej końcówki wziernikowej uzyskujemy funkcję otoskopu (wideootoskop) lub dermatoskopu (wideodermatoskop). Dokładność takiego przyrządu jest dużo większa w porównaniu z tradycyjnym rozwiązaniem. Obraz jest obserwowany wyłącznie na monitorze komputera i może być powiększany, obrabiany, opisywany i archiwizowany w formie plików. Uzyskujemy dzięki temu możliwość prowadzenia rzetelnej dokumentacji medycznej oraz śledzenia zmiany patologicznej w czasie. Możemy też przesłać zdjęcie do innego ośrodka, co pozwala na dokonanie diagnozy na odległość. Mikroskopy cyfrowe są również niezwykle przydatne w placówkach edukacyjnych. 

Wśród oferowanych modeli mikroskopów cyfrowych znajdują się zarówno modele przewodowe (kabel USB) jak i bezprzewodowe.


 

Aby dostarczyć sprzęt najwyższej jakości, diaMedica współpracuje wyłącznie z najlepszymi producentami, którzy w Polsce i na świecie uzyskali już powszechne uznanie w ochronie zdrowia.


Szybka dostawa
Zamówienia złożone do godziny 12.00 dostarczamy zwykle już w następnym dniu roboczym.


Dogodne warunki płatności
Zamówienia można opłacić za pobraniem (kurierowi) lub przedpłatą przelewem (w tym przelewem elektronicznym lub kartą). Stałym klientom zapewniamy możliwość płatności w późniejszym terminie. Wystawiamy faktury VAT oraz Proforma.

Umożliwiamy ponadto leasing sprzętu medycznego za pośrednictwem wygodnej platformy LeaseLink, dzięki czemu zamówienie może być opłacone w ciągu 15 minut od chwili złożenia.

 


Program do gabinetu lekarskiego - iGabinetUWAGA: Każdy nasz klient otrzyma bezpłatnie kupon rabatowy uprawniający do promocyjnego zakupu programu Platforma iGabinet do obsługi placówki medycznej, dedykowanego zarówno dla indywidualnego gabinetu lekarskiego, jak i dużej sieci medycznej.
Zapraszamy do zakupów w diaMedica.pl.

Polecane

pixel