Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Elektrostymulator wielofunkcyjny FlexiStim (TENS+EMS+INF+MIK)
Elektrostymulator wielofunkcyjny FlexiStim (TENS+EMS+INF+MIK)
Elektrostymulator wielofunkcyjny FlexiStim (TENS+EMS+INF+MIK)
Elektrostymulator wielofunkcyjny FlexiStim (TENS+EMS+INF+MIK)
Elektrostymulator wielofunkcyjny FlexiStim (TENS+EMS+INF+MIK)
Elektrostymulator wielofunkcyjny FlexiStim (TENS+EMS+INF+MIK)
Elektrostymulator wielofunkcyjny FlexiStim (TENS+EMS+INF+MIK)
Elektrostymulator wielofunkcyjny FlexiStim (TENS+EMS+INF+MIK)
Bestseller

Elektrostymulator wielofunkcyjny FlexiStim (TENS+EMS+INF+MIK)

Kod produktu: 789-TC-K00016
Producent: TENSCARE
949,00 zł
/ szt.
878,70 zł
netto
Produkt w magazynie
Produkt w magazynie

Wszechstronny elektrostymulator do zaawansowanej terapii przeciwbólowej, rehabilitacji pourazowej (np. pooperacyjnej) i treningu mięśni, stosujący aż 4 rodzaje terapii, w tym stymulację mikroprądami. Zawiera 10 programów TENS, 27 EMS, 3 IFT (prądy interferencyjne) i 3 MIC (mikroprądy), plus 6 programów manualnych (własnych) w szerokim zakresie zmian parametrów. Zasilany zarówno za pomocą akumulatora (ładowarka w komplecie) jak i zasilacza sieciowego.

FlexiStim posiada cechy profesjonalnych aparatów do elektroterapii, ale jest urządzeniem kompaktowym, w pełni przenośnym i może być stosowany w warunkach domowych. Jest również dobrym rozwiązaniem dla oddziałów rehabilitacji szpitalnej, poszpitalnej oraz dla klubów sportowych.

FlexiStim jest podobny do znanego na rynku aparatu SPORTS TENS 2 w zakresie stymulacji TENS i EMS, ale oprócz kilku dodatkowych ulepszeń oferuje ponadto dwa zupełnie inne rodzaje stymulacji, tj. mikroprądy, a przede wszystkim prądy interferencyjne, co jak na urządzenie w tej cenie jest dość zaskakujące.

Rodzaje stymulacji stosowane przez FlexiStim:

 • TENS - szeroko stosowana metoda leczenia bólów układu mięśniowo-szkieletowego. Przezskórne pobudzanie nerwów sensorycznych wywołuje natychmiastowy i wydłużony efekt uśmierzania bólu dzięki uruchomieniu dwóch fizjologicznych mechanizmów przeciwbólowych: uwalnianie endorfin i blokada bramki bólowej.
 • EMS - elektrostymulacja nerwowo-mięśniowa - służy do rehabilitacji mięśni,  poprawy ich wytrzymałości, do ich rozbudowy, w szczególności przy zaniku mięśni i niedowładach. EMS nie obciąża kości i stawów, dlatego poprzez wymuszenie pracy mięśni pozwala na utrzymanie masy mięśniowej w sytuacjach, gdy choroba układu kostno-stawowego uniemożliwia wykonywanie ruchu i normalnych ćwiczeń. EMS wykonuje również funkcje podobne do masażu,  poprawia krążenie lokalne i pozwala na zredukowanie bólów wywołanych napięciem mięśniowym
 • INF (IFT) - stymulacja prądami interferencyjnymi tworzy punktowe bodźce w głębszych warstwach tkanki. Prądy interferencyjne mają działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe oraz przeciwbólowe (endorfiny). Poprawiają krążenie chłonki (limfy), ukrwienie i odżywienie tkanek, co zmniejsza stany zapalne.
 • MET (MIC) - stymulacja mikroprądami - sygnałami o bardzo małym natężeniu działającymi na poziomie komórkowym. Terapia mikroprądami wykorzystuje zupełnie odmienne mechanizmy leczenia bólu niż terapia TENS, czy INF i posiada dużo dalej idące działanie. Poprzez stymulację większej produkcji ATP (nośnik energii) i innych procesów fizjologicznych, mikroprądy przyspieszają procesy naprawcze komórek, w szczególności procesy gojenia ran i zrastania kości, zmniejszają stany zapalne i inne czynniki odpowiedzialne za ból. Stymulacja mikroprądami jest ledwo wyczuwalna, ale przy właściwie dobranej częstotliwości impulsów efekty lecznicze można uzyskać już przy 10 minutowym zabiegach dziennie.

Cechy charakterystyczne elektrostymulatora FlexiStim:

 • Nowoczesna i ergonomiczna budowa urządzenia.
 • Lekki, w pełni przenośny i może być noszony przy sobie - praktyczny uchwyt na pasek.
 • Duży i wyraźny ekran z podświetleniem.
 • Unikalny system blokady w gniazdku wyjściowym zabezpiecza przed wypadnięciem przewodów. Dodatkowa specjalna szczelina na przewody znajdująca się w obudowie.
 • Funkcja blokady programu manualnego, który staje się ponadto programem domyślnym - istotne np. wtedy, gdy urządzenie jest konfigurowane przez lekarza i przekazywane pacjentowi.
 • Możliwość zasilania zarówno poprzez wewnętrzny akumulator, jak i z zasilacza ściennego.
 • Ładowanie akumulatora wykonywane jest w oddzielnej ładowarce.
 • Blokada bezpieczeństwa - funkcja automatycznej blokady klawiatury po 10 sek nieużywania chroniąca przez przypadkowym wzrostem intensywności.
 • Automatyczne wygaszanie ekranu po 30 sekundach nieaktywności (oszczędność akumulatora).
 • Niezależna regulacja intensywności w obu kanałach pozwala na równoczesną stymulację dwóch odmiennych obszarów (nie dotyczy IFT).
 • Automatyczne zatrzymanie stymulacji TENS lub EMS przy wykryciu otwarcia obwodu prądowego z sygnalizacją na ekranie (np. przy źle nalepionych elektrodach lub źle dociśniętych przewodach).
 • Pamięć wykorzystania - urządzenie pamięta łączny czas korzystania z poszczególnych rodzajów stymulacji oraz liczbę sesji. Ułatwia to zaawansowanym użytkownikom lub ich konsultantom ocenić i zoptymalizować trening/leczenie w przyszłości.
 • Wbudowany minutnik odliczający czas zabiegu z możliwością zmiany czasu zabiegu.
 • Obudowa w kolorze niebieskim lub zielonym (w zależności od dostawy).
 • Gwarancja 24 miesiące.
 • W zestawie:
  • Akumulator litowy BL-6F, 3,7V (musi być wyjęty z urządzenia na czas ładowania)
  • Ładowarka (X-FLEX-CR)
  • Komplet 2 przewodów (L-ST2)
  • Zasilacz ścienny wraz z adapterem UK/EU
  • 4 elektrody 5x5 cm (CM5050)
  • Eleganckie etui.

Zasilanie

Jeśli przy intensywnym stosowaniu urządzenia chcemy zapewnić sobie nieprzerwane źródło zasilania, wówczas możemy podłączyć aparat do zasilacza ściennego, co dla wielu użytkowników może być bardzo cenną cechą FlexiStim, chociaż ograniczy nieco mobilność urządzenia. Innym rozwiązaniem jest dokupienie drugiego akumulatora BL-6F na wymianę. Wtedy jeden akumulator będzie w urządzeniu, a drugi w ładowarce, dzięki czemu, zawsze w pogotowiu będzie jeden naładowany akumulator.

Cechy szczególne poszczególnych trybów stymulacji:

 • TENS: Duże zróżnicowanie programów (w tym stymulacja Han'a)
 • EMS:
  • Programy podzielone na 9 rodzajów treningu z dodatkowym podziałem na różne rodzaje mięśni (I-małe, II-średnie, III-duże).
  • Każdy program podzielony jest na 3 fazy: rozgrzewka (WARM), trening zasadniczy (TRAIN) i schładzanie (COOL).
  • Funkcja SKIP - możliwość przerwania bieżącej fazy programu, aby od razu przejść do następnej (np. w celu pominięcia rozgrzewki).
  • Funkcja aktywnej relaksacji (Active Rest) - minimalizuje zmęczenie mięśni w przerwach pomiędzy skurczami i pomaga w pozbyciu się produktów przemiany matabolicznej.
  • Możliwość stymulacji naprzemiennej (ALT) - skurcz mięśnia raz na jednym i raz na drugim kanale.
 • IFT:
  • Szeroki wybór zakresów modulacji częstotliwości ("sweep")
  • Sygnał czysto sinusoidalny (większy komfort).
  • Funkcja bezpieczeństwa 40 mA - wymagane potwierdzenie dalszego wzrostu intensywności (istotne przy zabiegach wykonywanych samodzielnie w domu).
 • MICRO:
  • Możliwość ustawienia stymulacji prądem stałym (DC)
  • Dwa rodzaje kształtu impulsów: kwadratowe i piłokształtne.


Więcej informacji:
Instrukcja obsługi elektrostymulatora FlexiStim (PL).
Rozmieszczenie elektrod w terapii prądami TENS (PL).

 

Programy TENS

W stymulacji TENS istotna okresowa zmiana charakteru stymulacji, aby organizm nie przyzwyczajał się do bodźca (habituacja). Każdy organizm inaczej reaguje na działanie prądów TENS, dlatego najlepszym sposobem stosowania TENS jest wypróbowanie poszczególnych programów, aby różnicować co jakiś czas bodźce i sprawdzić, który z programów przynosi najlepsze efekty.

Oferowane przez FlexiStim 10 programów TENS na dowolne obszary ciała i różne rodzaje bólu powinno skutecznie łagodzić dolegliwości bólowe, szczególnie przy długotrwałej terapii.

ProgramDziałanie
P1 Bramka bólowa 1:
Wysoka częstotliwość 110 Hz i mała szerokość impulsu 50 μs. Program bardzo łagodny.
P2 Bramka bólowa 2:
Wysoka częstotliwość 80 Hz i średnia szerokość impulsu 150 μs. Bardziej intensywny od P1.
P3 Bramka bólowa 3:
Wysoka częstotliwość 110 Hz i duża szerokość impulsu 200 μs. Bardziej intensywny od P1.
P4 Uwalnianie endorfin 1:
Niska częstotliwość 2Hz i duża szerokość impulsu 250 μs.
P5 Uwalnianie endorfin 2:
Niska częstotliwość 4Hz i duża szerokość impulsu 200 μs.
P6 Uderzenia 1:
Wysoka częstotliwość przy uderzeniach małej częstotliwości. Bramka bólowa i uwalnianie endorfin. Bardziej przyjemna wersja stymulacji Han’a.
P7 Uderzenia 2:
Odmienna wersja P6. Najbardziej efektywny wybór zależy od indywidualnych cech systemu nerwowego.
P8 Modulacja 1 – FM:
Bramka bólowa i uwalnianie endorfin. Ciągła zmiana odczuć.
P9 Modulacja 2 – PFM:
Bramka bólowa i uwalnianie endorfin. Ciągła zmiana odczuć.
P10 Stymulacja Han’a:
Bramka bólowa i uwalnianie endorfin. Najbardziej efektywne uśmierzanie bólu u większości osób, ale mniej komfortowe.
P11 Manualny 1 - stymulacja ciągła:
Częstotliwość: 2-150 Hz
Szerokość impulsu 50-300 µs.
P12

Manualny 2 - stymulacja uderzeniami:
Częstotliwość: 2-150 Hz
Szerokość impulsu 50-300 µs
Burst 2 Hz

 

Programy EMS

Każdy program EMS składa z trzech następujących po sobie faz: 2-5 minutowej rozgrzewki, zasadniczego treningu i 2-5 minutowego schładzania (restytucja powysiłkowa). Każda faza składa się z cykli skurcz/relaksacja (Praca/Odpoczynek), przy czym w fazie treningu zasadniczego (TRAIN) odpoczynek ma charakter aktywny (urządzenie wysyła niewielkie impulsy pobudzające o niskiej częstotliwości). 

Poniżej znajduje się zestawienie programów z charakterystyką etapu zasadniczego treningu (TRAIN) z pominięciem rozgrzewki (WARM) i schładzania (COOL). Czas zabiegu obejmuje wszystkie fazy, przy czym w każdej chwili można wymusić przejście do kolejnej fazy (SKIP).

ProgramZastosowanieCzęst. HzPraca sekOdpo. sekZabieg min
1 Łagodzenie mięśni
Relaksacja mięśni w stopniu jak najwyższym, pobudzanie endorfin do uśmierzania bólu i poprawy cyrkulacji krwi oraz zaopatrzenia mięśni w tlen.
10 9 2 56
2

Przywrócenie sprawności fizycznej 1
Powolne drgania włókien mięśniowych budują siłę mięśni, które uległy lub ulegają zanikowi w wyniku przerwy w treningu. Program przyspiesza powrót do aktywności fizycznej i może być stosowany w dowolnych rodzajach sportu.

22 7 11 23
3 Przywrócenie sprawności fizycznej 2
Kontynuacja programu 2 stosowana przy wzrastającej sprawności.
25 7 11 26
4 Ćwiczenia wytrzymałościowe 1
Poprawa i zwiększenie wydajności, co pozwala na osiągnięcie wysokiego poziomu siły mięśniowej w długim okresie czasu. Program doprowadza do lepszej konsumpcji tlenu na poziomie mięśniowym i przeciwdziała gromadzeniu się toksyn, takich jak kwas mlekowy. Idealny w aktywnościach sportowych wymagających wysokiego poziomu aktywności mięśniowej, np. kajakarstwo, kolarstwo, biegi średniodystansowe.
40 7 11 23
5 Ćwiczenia wytrzymałościowe 2
Odmiana programu 4 stosowana przy ciągłej poprawie wysokiego poziomu siły mięśni.
Zastosowanie alternatywne: rozkład tłuszczu (lipoliza)
Wzrost cyrkulacji krwi oraz poprawa metabolizmu komórek tłuszczowych (zmiana metabolizmu lipocytów). Stymulacja podskórnych magazynów tłuszczu. Pomocniczo przy ograniczaniu lub eliminacji efektu "skórki pomarańczy".
55 5 11 32
6 Maksymalny skurcz mięśniowy
Poprawia rozmiar i objętość mięśni oraz zwiększa ich siłę. Program sprzyja powstawaniu hipertrofii mięśniowej.
60 4 10 56
7 Wzmacnianie mięśni 1
Wzmacnia mięśnie, poprawia lokalne krążenie krwi i gęstość naczyń włosowatych. Idealny do stosowania przy mięśniach uda, nóg, stopy i brzucha..
65 4 11 35
8 Wzmacnianie mięśni 2
Działa podobnie jak w program 7, ale z większym naciskiem na objętość mięśni, niż  ich wytrzymałość.
75 4 14 30
9 Trening siły eksplozywnej
Aktywność anaerobowa – zwiększa wydajność mięśni do poziomu pozwalającego na osiągnięcie natychmiastowej i maksymalnej siły, nadając mięśniom siłę eksplozywną. Program stosowany we wszystkich dyscyplinach wymagających osiągnięcia maksymalnych możliwości w jak najkrótszym czasie, np. Judo, biegi sprinterskie, rzut dyskiem, czy pchnięcie kulą.
100 6 36 43
10 Manualny 1 10-120 1-30 1-60 1-90
11 Manualny 2 10-120 1-30 1-60 1-90

 

Programy INF

Stymulacja prądami interferencyjnymi penetruje tkanki na dużo większej głębokości i w porównaniu z metodą TENS ma szersze działanie, może być stosowana w celu ograniczania obrzęków, stanów zapalnych i napięcia mięśniowego.

ProgramDziałanie
P1 Modulacja 2-10 w cyklu 6s
P2 Modulacja 2-100 w cyklu 6s
P3 Modulacja 80-150 w cyklu 6s
P4 Manualny. Modulacja częstotliwości od -30% do +60% ustawionej wartości w cyklu 6s.
Łagodne narastanie i opadanie amplitudy (funkcja fali trójkątnej).

UWAGA: sinusoidalny kształt impulsów.

Programy mikroprądowe (MIC)

Mikroprądy okazały się bardzo skuteczną metodą uśmierzania bólu z uwagi na korzystne działanie na procesy gojenia. Znaczącą poprawę uzyskuje się u 90% pacjentów.

ProgramImpulsCzęstotl.Szer.imp.
P1 Kwadratowy 0,5 Hz 998 ms
P2 Piłokształtny 30 Hz 10 ms
P3 Do wyboru (program manualny) 0,5-50 Hz 10-998 ms
P4 Prąd stały (DC), tylko kanał 1 - -

 

Firma TensCare jest największym dostawcą sprzętu do elektrostymulacji w Europie. Zobacz porównanie cech i funkcji elektrostymulatorów firmy TensCare.

Dokup więcej elektrod
Urządzenie zaopatrzone jest w zestaw 4 elektrod wielokrotnego użytku dla jednej osoby, które mogą wystarczyć na okres do kilku tygodni w zależności od stopnia użytkowania (średnio 25-30 aplikacji).
Z tego względu zalecamy zaopatrzyć się w dodatkowe elektrody od razu przy zakupie elektrostymulatora, aby nie ponosić niepotrzebnych kosztów dostawy w najbliższej przyszłości.

Ponadto:
Marka:
Symbol:
789-TC-K00016
Rodzaje stymualcji:Więcej

TENS - przeciwbólowa
EMS - nerwowo-mięśniowa
INF - interferencyjna
MET - mikroprądy
HVPS - wysokonapięciowa

TENSWięcej

Przeciwbólowa

EMSWięcej

Nerwowo-mięśniowa

INFWięcej

Interferencyjna

METWięcej

Mikroprądowa

Kanały:Więcej

Liczba kanałów. Jeden kanał dotyczy jednego obszaru stosowania.

2
Standard połączenia elektrod:Więcej

Rodzaj połączenia pomiędzy elektrodą, a przewodem doprowadzającym. Okręśla rodzaj elektrod, jakie można podłączyć do elektrostymulatora.

pin 2mm
Zasilanie:Więcej

Sposób zasilania urządzenia

Akumulator + ładowarka
Gwarancja:Więcej

Gwarancja na produkt liczona od daty zakupu.

24 miesiące (nie dotyczy akcesoriów)
Potrzebujesz pomocy?
Skorzystaj z formularza zapytania lub zadzwoń
Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Elektrostymulator wielofunkcyjny FlexiStim (TENS+EMS+INF+MIK)

4.88
Liczba wystawionych opinii: 57
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz 10 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
37
4
3
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Rewelacja! polecam każdemu - i na ból kręgosłupa i na problemy z barkami. nawet obrzęki przy zwichniętej kostce. Warto zainwestować.
2021-09-24
Kasia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Bardzo dobre urządzenie. Korzystam na bóle odcinka lędźwiowego, sprawdza się świetnie. Polecam serdecznie.
2021-09-24
Anna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Świetny sprzęt. Dostawca bez zarzutu. Polecam.
2021-08-31
Ryszard
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
2021-05-08
Maria
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Naprawdę świetny produkt, miałem okazję wcześniej testować inne urządzenie (tańsze) nie spełniło oczekiwań. Wielkie podziękowania dla ludzi ze sklepu, bo w wersji ostatecznej dostępnej dla mnie cenowo doradzono mi właśnie FlexiStim. Dobry wybór!!! Bateria trzyma bardzo długo, żadnych niespodzianek. Urządzonko graniczące z profesjonalnym, dlatego dziękuję jeszcze raz slepowi Diamedica za pomoc w podjęciu decyzji. Za sklepem oczywiście kryją się Ludzie, no ale RODO...
2021-05-07
Krzysztof
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Sprawdza się! Wbrew niektórym opiniom a wiem co mówię przy wielopoziomowej dyskopatii i coxartrozie biodra.Chcesz funkcjonować! Musisz rehabilitować się sam
2021-03-30
Włodzimierz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Elektrostymulator Flexistim spełnia moje oczekiwania. Intuicyjna obsługa i szeroki zakres zastosowania. Tego wlasnie potrzebowałem. Obsługa w sklepie na najwyższym poziomie. Polecam!
2021-03-27
Artur
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Urządzenie spełnia moje oczekiwania.Narazie używam go regularnie i nic się nie dzieje.
2021-02-19
Jan
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Super sprzęt, prosty w obsłudze dzięki zainstalowanym programom. Bardzo przydatna instrukcja i opis działania programów. Elektrostymulator ma naprawdę dużo możliwości i wiele zastosowań. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Polecam !!
2021-02-10
WLODZIMIERZ
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Jestem bardzo zadowolona, elektrostymulator spełnia swoje funkcje, jest poręczny, ma wiele programów, czytelny wyświetlacz.
2021-01-19
HANNA
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Bardzo dobre urządzenie, proste w obsłudze, czytelne, posiadające wiele programów, małe gabaryty i co najważniejsze skuteczne w likwidowaniu bólu stawów, mięśni, kręgosłupa. Polecam szczególnie starszym ludziom z problemami jak wyżej.
2021-01-12
Bogdan
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Ok
2021-01-02
Adam
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Bardzo dobre urządzenie, łatwe w obsłudze i bardzo przydatne.
2020-10-27
Jerzy
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Wyjątkowo wszechstronny aparat, banalnie prosta obsługa, skuteczność oceniam wysoko.
2020-10-12
Leszek
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Jestem. b. zadowolona.
2020-09-24
Małgorzata
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
2020-09-18
ANNA
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Bardzo fajny mały i kompaktowy. Prądy działają identycznie jak w przychodni na dużych maszynach. Idealnie dla fizjo którzy jeżdżą do pacjentów jak i dla osób na użytek domowy. Bateria długo trzyma. Trzeba mieć duży zapas elektrod żelowych. Duży zakres opcji do ustawienia w każdych pądach. Sklep rzetelny. Dobry kontakt oraz szybka wysyłka. Polecam w 100%.
2020-09-12
AGNIESZKA
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Doskonały! W zupełności spełnia moje oczekiwania.
2020-08-25
Dariusz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Wszystko działa bez zarzutu, polecam serdecznie
2020-07-07
Karolina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Urządzenie jest super małe wygodne łatwa obsługa .Pomaga mi bardzo w leczeniu odcinka kręgosłupa szyjnego oraz stawów skroniowo -żuchwowych .Polecam
2020-07-07
KRZYSZTOF
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Urządzenie do rehabilitacji w każdym miejscu. Pomaga przy bólach różnego rodzaju
2020-06-09
Rafał
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Urządzenie jest super małe wygodne łatwa obsługa czytelny monitorek .
2020-05-28
Robert
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Urządzenie zakupiłem na przypadłość zwaną łokciem tenisisty w obu rękach - stosuje mikroprądy. Po 2 tygodniach mogę stwierdzić, że naprawdę czuje poprawę. Sam aparat bez zastrzeżeń.
2020-04-23
Piotr
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Często pracuję fizycznie i mam ogromny problem z bólami pleców, głównie w odcinku lędzwiowym. Nieraz korzystałem ze specjalnego sprzętu tego typu zarówno u fizjoterapeuty jak i w ośrodku zdrowia. I mogę przyznać, że FlexiStim działa wystarczająco dobrze, ma moc i jest bardzo praktyczny z powodu zastosowanych 4 trybów pracy. Jest to urządzenie mobilne zatem można go zabrać ze sobą do pracy np. za granicą. Dodatkowym atutem jest duży podświetlany wyświetlacz. Funkcja ładowania sieciowego jest najbardziej istotna podczas korzystania z trybu IFN, gdyż energia baterii zużywa się w tym trybie w zastraszającym tempie. Natomiast do zasilenia pozostałych trybów spokojnie wystarczy to akumulatorowe, które zapewnia działanie w długim okresie czasu. Sporo zastanawiałem się nad zakupem urządzenia. Z opisu wydawało się raczej stosunkowo słabe w użytkowaniu na bardzo silne bóle. Nie znalazłem również na ten temat w sumie żadnych opinii w postaci np. filmiku na You Tubie czy wystarczającego komentarza osoby, która zakupiłaby ten produkt. Jestem raczej osobą wymagającą ale postanowiłem zaryzykować i zakupić FlexiStim ze względu na 4 tryby pracy (TENS; EMS; INF; MIC). Moje pierwsze wrażenie dotyczące urządzenia było raczej negatywne, gdyż wydawało się być wykonane bardzo słabo. Myślę, że to kwestia zastosowanego plastiku i podklejonych gum po obu bokach urządzenia. Naszczęście było to tylko wrażenie. A tak naprawdę super produkt, który napewno zwróci się przynajmniej czterokrotnie. Myślę tutaj o zaoszczędzonym czasie w postaci wizyt u fizjoterapeuty, czyli kwestia finansów, terminowości oraz ilości zabiegów. Troszkę się rozpisałem, gdyż sam poszukiwałem podobnej opinii a niczego nie znalazłem oprócz opisu na stronie produktu... Mam nadzieję, że komuś taka właśnie recenzja pomoże podczas ewentualnego wyboru sprzętu... Osobiście bardzo polecam. Pozdrawiam
2019-12-05
Antoni
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Bardzo polecam urządzenie , przed zakupem konsultowałem sensowność zakupu z fizjoterapeutką i stwierdziła że jedną największych zalet to że posiada prądy interferencyjne które przenikają przez całą tkankę mięśniową.Po użytkowaniu urządzenia przez około pół roku mogę stwierdzić że mimo małych rozmiarów to ma moc.
2019-09-15
Sebastian
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Jestem zadowolona z elektrostymulatora, używam go od pewnego czasu i spełnia moje oczekiwania. Uważam jednak, że w instrukcji powinny się znajdować zdjęcia pokazujące ułożenie elektrod przy prądach micro. Ta część jest faktycznie niedopracowana.
2019-05-18
Danuta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Rewelacyjny stymulator; mały, łatwy w obsłudze, posiada precyzyjną regulację parametrów. Możliwość elektrostymulacji interferencyjnej nie do przecenienia. POLECAM!
2019-04-12
Tomasz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
4/5
Duży zakres programów
2019-02-22
Serwis opinii Opineo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Produkt jest łatwy w obsłudze, lekki. Dodatkową zaletą jest to, że w zestawie jest zasilacz ścienny. Dzięki temu nie muszę się obawiać, że w trakcie zabiegu bateria się rozładuje .
2019-02-17
Serwis opinii Opineo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
4/5
Oceniam pozytywnie, mały, poręczny, plusem jest możliwość podłączenia do sieci. Duża ilość programów i możliwość wprowadzenia własnych.
2019-02-03
Kinga
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
wszystko zgodnie z opisem
2019-02-03
Serwis opinii Opineo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Fajny , mały intuicyjne menu.
2019-01-02
Serwis opinii Opineo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Jacek Produkt rewelacyjny. Używam go już ok 150 godzin, więc zapoznałem się całkiem dobrze. Rzeczywiście odradzam używania podczas jazdy na rowerze. Programy TENS EMS INF są rewelacyjne. Mam mieszane odczucia odnośnie MICRO, ale może bardziej chodzi tu o odpowiedzcie elektrody. Proszę o poradę, które elektrody używać do MICRO (jakie rozmiary)UWAGA SKLEPU: Dowolne elektrody, takie same jak do EMS/TENS itp.
2018-08-22
Jacek
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
4/5
Aparat bardzo ciekawy gdyz łączy wiele funkcji i zastosowań. Wykonany raczej slabo, sprawia wrazenie bardzo delikatnego. Niestety instrukcja bardzo lakoniczna, nie ma nawet porządnych rysunków gdzie przylepiac elektrody. Temat pradow INF i MIC potraktowany zupełnie po macoszemu. Do aparatu dolaczono elektrody, ktore wg badan naukowych slabo nadaja sie do mikroprądow. Niestety producent zdaje sie nie oferuje właściwych elektrod i tez wsparcie jest bardzo slabe bo nie odpowiada na zapytania emailowe. Nastepnym razem pomyslalbym jednak zeby dolozyc i kupic aparat firmy Globus.
2018-08-08
Krzysztof
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Urządzenie jest niezawodne i posiada dużo możliwości konfiguracji. Polecam w 100%
2018-06-22
Przemysław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Łatwa prosta obsluga,jasna czytelna instrukcja obsługi. Polecam ten sprzęt.
2018-06-21
Serwis opinii Opineo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Łatwy w obsłudze.
2018-05-21
Serwis opinii Opineo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Elektrostymulator, jak najbardziej spełnia moje oczekiwania. Intuicyjna obsługa i szeroki zakres zastosowania. To jest to. Obsługa w sklepie na najwyższym poziomie. Polecam!
2018-02-06
Agata
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Spełnia moje oczekiwania. Plusem jest zasilacz w zestawie
2017-12-11
Serwis opinii Opineo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Produkt prosty w obsłudze. Dzięki małym rozmiarom przyjemny w użytkowaniu .
2017-11-27
Serwis opinii Opineo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Zamknij
pixel