Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Program Nu-Tek System do diagnostyki i treningu ETS/EMG
Program Nu-Tek System do diagnostyki i treningu ETS/EMG
Program Nu-Tek System do diagnostyki i treningu ETS/EMG
Program Nu-Tek System do diagnostyki i treningu ETS/EMG
Program Nu-Tek System do diagnostyki i treningu ETS/EMG
Program Nu-Tek System do diagnostyki i treningu ETS/EMG

Program Nu-Tek System do diagnostyki i treningu ETS/EMG

Kod produktu:794-DI-LES001
Producent:NU-TEK
1 229,00 zł
/ szt.
1 137,96 zł
netto
Produkt na zamówienie
Produkt na zamówienie

Zaawansowane oprogramowanie do diagnostyki i treningu biofeedback ETS/EMG znacznie rozszerzające możliwości urządzeń Nu-Tek (Levator Elite, Maxi Plus 1). Ewidencja pacjentów. Program dedykowany jest dla lekarzy i specjalistów medycznych jako narzędzie wspomagające prowadzone terapii pacjentów w leczeniu schorzeń neurologicznych i dysfunkcji mięśni, w szczególności w terapii nietrzymania moczu, czy w rehabilitacji poudarowej.

Program Nu-Tek System może być wykorzystywany na dwa sposoby:

 • Jako doskonałe narzędzie treningowe i diagnostyczne w przypadku, gdy aparat Nu-Tek jest stosowany na miejscu w gabinecie lekarskim, co zapewnia efektywny biofeedback z podglądem EMG na monitorze komputera.
 • Do prowadzenia ewidencji i dogłębnej analizy danych odczytanych z urządzeń Nu-Tek, gdy są wydawane pacjentom do domu lub stosowane przy łóżku szpitalnym.

 

Cechy szczególne programu Nu-Tek® System:

 • Prowadzenie bazy danych nieograniczonej liczby pacjentów z pełną statystyką danych.
 • Tworzenie obszernych raportów obrazujących wskaźniki EMG/ETS wraz z postępami leczenia.
 • Możliwość wykonywania na komputerze w gabinecie diagnostyki EMG/ETS/STIM pod bezpośrednią kontrolą urządzenia.
 • Specjalny protokół treningowy Training Template, w którym pacjent naśladuje swoim EMG wzorzec tworzony przez lekarza myszką na komputerze.
 • Unikalna funkcja edycji i aktualizacji programów zabiegowych, które mogą być wgrane na urządzenia Nu-Tek. 
 • Zakres obrazowania EMG: od 0.2 do 2000 μV.
 • Możliwość zapisu przy każdej sesji pacjenta dodatkowych informacji liczbowych odzwierciedlających postępy w leczeniu: ocena jakości życia, kąt (zakres ruchu) i siła.
 • Kod licencyjny pozwala na aktywację programu na jednym komputerze (bez kodu licencyjnego, program można uruchomić tylko 5 razy).

Program do biofeedback emg

 

UWAGA:

 • Ponieważ kod licencyjny programu jest przypisany do jednego komputera, zalecamy dokonać instalacji na komputerze docelowym. Instalacja na kolejnym komputerze będzie wymagała zakupu nowej licencji.
 • Procedurę aktywacji kodu licencyjnego prosimy wykonać w oparciu o polską instrukcję obsługi programu (p.4).

 

Instrukcja obsługi programu Nu-Tek System (PL)

Broszura informacyjna o urządzeniach Nu-Tek

Uwaga: Czas dostawy produktu 1 dzień roboczy, gdy jest na naszym magazynie (patrz dostępność wyżej). W przeciwnym wypadku do 7-9 dni roboczych (prosimy o kontakt ze sklepem).

Aparaty EMG/ETS Nu-Tek 

 

Protokoły zabiegowe Nu-Tek System

ProtokółOpis
Open Display
(EMG)

Stosowany przeważnie przy pierwszej diagnozie pacjenta, jako narzędzie do szybkiej diagnozy w oparciu wizualizację aktywności mięśni w czasie rzeczywistym. Przydatny do ustalenia dalszych zasad leczenia. Lekarz prosi wtedy pacjenta o wykonanie np. 5 gwałtownych cykli skurcz/relaksacja.
Work/Rest Assessment
(EMG)
Lekarz dokonuje w gabinecie okresowo (np. raz w tygodniu) oceny siły sygnału EMG i dokonanych postępów. Pacjent wykonuje skurcze mięśni przerywane relaksacją w 5 powtórzeniach. Program wylicza dane statystyczne i zapisuje wykres sesji. Lekarz może wybrać kilka sesji pacjenta z bazy danych i wydrukować kliniczny raport postępów.
Work/Rest Training
(EMG)
Ćwiczenia EMG skurcz/relaksacja w gabinecie lekarskim lub szpitalu w rytmie komend wydawanych przez komputer (również głosowych). Najlepiej, gdy jest stosowany jako codzienny trening pacjenta.
Nu-Tek Control
(EMG/ETS/STIM)
Wykonywany pod kontrolą urządzenia. Zaawansowana i bardzo przydatna funkcja w rehabilitacji po udarze mózgu i przy nietrzymaniu moczu. Doskonale motywuje pacjenta do osiągania coraz wyższego progu. Ćwiczenia ETS pozwalają ponadto na szczegółową analizę reakcji pacjenta pomiędzy wyzwalanymi skurczami, co jest szczególnie użyteczne przy ustalaniu właściwych parametrów stymulacji.
Training Template
(EMG)
Trening biofeedback oparty na szablonie. Lekarz opracowuje kształt przebiegu EMG, który pacjent powinien naśladować poprzez odpowiednie napinanie mięśni. Stworzony w ten sposób wzorzec cyklu może być dostosowany do indywidualnych wymagań, następnie zapamiętany i załadowany w przyszłości. Bardzo przydatne narzędzie dla szerokiego zakresu rehabilitacji mięśni.

Wszystkie powyższe protokoły mogą być przeprowadzane z użyciem aparatu Nu-Tek Levator Elite a za wyjątkiem trybów ETS i STIM protokołu "Nu-Tek Control", również z użyciem modelu Nu-Tek Maxi Plus 1.

 

Wskaźniki EMG/ETS

Dane statystyczne obliczane na podstawie sesji EMG oraz ETS są dla lekarza bardzo cenną informacją diagnostyczną. Program Nu-Tek System zapewnia dogłębną analizę danych EMG, wylicza średnie Work/Rest, czasy Onset/Relax, wartości szczytowe, odchylenia standardowe i szereg innych wskaźników koniecznych do właściwej diagnozy i podjęcia skutecznego leczenia. Bardzo przydatne są również wskaźniki ETS, średnia wartość progu docelowego oraz ETS Score, czyli stopień sukcesu w osiąganiu progu docelowego.

Wskaźniki statystyczne EMG/ETS

 

Potrzebujesz pomocy?
Skorzystaj z formularza zapytania lub zadzwoń
65 619 38 55Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel