Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezprzewodowy elektrostymulator na mięśnie Kegla Hee KEFFORT
Bezprzewodowy elektrostymulator na mięśnie Kegla Hee KEFFORT
Bezprzewodowy elektrostymulator na mięśnie Kegla Hee KEFFORT
Bezprzewodowy elektrostymulator na mięśnie Kegla Hee KEFFORT
Bezprzewodowy elektrostymulator na mięśnie Kegla Hee KEFFORT
Bezprzewodowy elektrostymulator na mięśnie Kegla Hee KEFFORT
Bezprzewodowy elektrostymulator na mięśnie Kegla Hee KEFFORT
Bezprzewodowy elektrostymulator na mięśnie Kegla Hee KEFFORT
FeedEtykietaA

Bezprzewodowy elektrostymulator na mięśnie Kegla Hee KEFFORT

Kod produktu:1700-OI-MC-100A
Producent:HEE
329,00 zł
/ szt.
304,63 zł
netto
Zamów więcej, zapłać mniej!
Chwilowo brak
Chwilowo brak

Oszczędź kupując więcej

Sonda KEFFORT + stożki dopochwowe - zestaw do ćwiczeń mięśni Kegla

Sonda KEFFORT + stożki dopochwowe - zestaw do ćwiczeń mięśni Kegla

488,00 zł449,00 zł
W zestawie taniej o 39,00 zł (7%)

Nowość na rynku!

Bezprzewodowa sonda dopochwowa zintegrowana z aparatem do elektrostymulacji mięśni dna miednicy i sterowana z aplikacji na urządzeniu mobilnym poprzez Bluetooth. Dedykowana do wzmacniania mięśni Kegla, przede wszystkim w rehabilitacji nietrzymania moczu z zastosowaniem specjalnych protokołów zabiegowych elektrostymulacji EMS.

Nowoczesne rozwiązanie znacznie ułatwiające stosowanie elektrostymulacji przezpochwowej z uwagi na brak przewodów. Pozwala na stosowanie aparatu w domu w sposób nie tylko wygodny, ale i bardzo dyskretny. Dedykowane dla kobiet w każdym wieku.

Regularne stosowanie KEFFORT poprawia komfort życia kobiety i samopoczucie. Pozwala na znaczne ograniczenie stosowania leków a efekty lecznicze powinny być widoczne już po 3-4 tygodniach.

Zastosowania

 • Głównym przeznaczeniem urządzenia jest leczenie nietrzymania moczu typu wysiłkowego, naglącego (z parcia na mocz) lub typu mieszanego, a także utrzymanie osiągniętej wysokiej sprawności mięśni Kegla.
 • Aparat KEFFORT może być również stosowany w celu poprawy czynności seksualnych, ponieważ wzmacnia siłę i kurczliwość mięśni Kegla za pomocą elektrostymulacji, co pozwala na łatwiejsze osiągnięcie orgazmu.

Dlaczego KEFFORT?

Z uwagi na dużo niższą cenę w porównaniu z elektrostymulatorami z wymienną sondą, sonda KEFFORT jest optymalnym rozwiązaniem dla kobiet, które do końca nie są jeszcze przekonane do stosowania długofalowej terapii czy generalnie elektrostymulacji przezpochwowej lub po prostu dla kobiet preferujących wygodę użycia bez stosowania przewodów i korzystanie z możliwości aplikacji mobilnej KEFFORT.

Należy pamiętać, że sonda dopochwowa KEFFORT stanowi kompletne urządzenie zabiegowe z wbudowanym elektrostymulatorem i nie można jej wymienić po jakimś czasie, gdy ulegnie zużyciu, co zależy od prawidłowej obsługi i właściwego przechowywania.

UWAGA: Ponieważ aparat KEFFORT jest urządzeniem do zastosowań dla jednej pacjentki, otwarcie opakowania uniemożliwia zwrot towaru ze względów higieniczno-epidemiologicznych, co jest przewidziane w Ustawie o prawach konsumenta i Regulaminie sklepu. Gwarantuje to dostawę zawsze nowego sprzętu do Konsumenta.

Cechy charakterystyczne elektrostymulatora KEFFORT MC-100A:

 • Obsługa wyłącznie z poziomu aplikacji KEFFORT na smartfonie z systemem Android lub iOS.
 • Przyjemne w dotyku silikonowe wykończenie sondy.
 • Posiada wbudowany akumulator ładowany poprzez bazę ładująca, która jednocześnie pełni rolę etui do przechowywania urządzenia.
 • 4 programy do różnych typów nietrzymania moczu:
  • Wysiłkowe NTM
  • Naglące NTM
  • Mieszane NTM
  • Wzmacnianie mięśni - poprawa i utrzymanie kondycji mięśni dna miednicy.
 • Bezpieczny czas pracy - każdy program kończy się automatycznie po 30 minutach zapobiegając przetrenowaniu mięśni dna miednicy.
 • Dziennik użycia - wbudowany dziennik użycia, który umożliwia monitorowanie korzystania z urządzenia.
 • Funkcja kontroli obwodu elektrycznego - komunikat ekranowy o nieprawidłowym włożeniu sondy.
 • Wymiary sondy:
  • średnica 28mm,
  • długość do kołnierza: 75mm.
 • Gwarancja: 12 miesięcy.
 • Urządzenie medyczne klasy IIa.
 • W zestawie:
  • sonda dopochwowa zintegrowana z elektrostymulatorem,
  • baza ładująca z portem micro USB,
  • kabel USB,
  • instrukcja obsługi w języku polskim.

Elektrostymulacja mięśni Kegla

Jak działa elektrostymulacja typu EMS?

Elektrostymulacja nerwowo-mięśniowa (EMS) zmusza mięśnie do pracy, przy czym w przypadku osłabionych mięśni skurcz wywołany sztucznym bodźcem zewnętrznym jest z reguły większy i silniejszy niż skurcz naturalny. Wymuszona i intensywna praca mięśni doprowadza do szybkiej rozbudowy struktur mięśniowych i do ich wzmocnienia. W początkowym okresie stymulacji mięśni dna miednicy nie należy przesadzać z intensywnością zabiegu, aby nie doprowadzić do przetrenowania i związanych z tym niekiedy dolegliwości bólowych.

Podczas typowego zabiegu odczuwalne jest przyciąganie mięśni pochwy ciągnące się od dna miednicy, przy czym w programie Wysiłkowe NTM jest ono silne, a w programie Naglące NTM jest dłuższe, pulsujące i bardziej "miękkie". Cała stymulacja składa się z cykli, w których po każdym skurczu (praca) następuje relaksacja mięśni (odpoczynek). W programie Wysiłkowe NTM dobre wyniki daje samodzielne utrzymanie skurczu jeszcze w fazie relaksacji, gdy urządzenie przerywa wysyłanie impulsów. Program Naglące NTM ma natomiast działanie uspokajające - występowanie skurczu nie jest tu tak istotne, co samo odczuwanie stymulacji.

Skuteczne leczenie wymaga stymulacji zwykle 3-5 razy w tygodniu po 30 minut a poprawę można zobaczyć w ciągu 4 tygodni (Wysiłkowe NTM) lub 2 tygodni (Naglące NTM).

 

KEFFORT daje bardzo wysoki odsetek wyleczeń lub poprawy stanu zdrowia pacjentki, zależny od zachowanej funkcji mięśni pochwy i mięśni Kegla. Warunkiem użycia jest zachowanie czucia powierzchniowego śluzówki pochwy.

Terapia elektrostymulatorem w nietrzymaniu moczu może być uzupełniana ćwiczeniami za pomocą innych metod, np. stożkami dopochwowymi.

Nietrzymanie moczu jest chorobą dotyczącą przede wszystkim kobiet po porodach lub zabiegach na mięśniach dna miednicy mniejszej. Dotyczy kilku procent populacji. Leczenie farmakologiczne niesie ze sobą ryzyko działań niepożądanych, zaś operacyjne - ryzyko powikłań.

Elektrostymulacja mięśni Kegla jest uznaną metodą wspomagającą leczenie tej przypadłości, bez powyższych działań niepożądanych.

 

Jak wykonać zabieg elektrostymulacji?

Po włożeniu sondy do pochwy należy włączyć urządzenie poprzez naciśnięcie przycisku na obudowie (unikając jednak naciskania paznokciem). Następnie należy uruchomić aplikację KEFFORT na telefonie i w kilku krokach przejść do wykonania odpowiedniego programu. Stymulacja zacznie być odczuwana po ustawieniu odpowiedniego poziomu za pomocą przycisku "+".

 Zabieg NTM

 

Dostępny w aplikacji dziennik zabiegów ułatwia ocenę postępów terapii i dodatkowo motywuje do ćwiczeń. Zebrane informacje mogą być też wysłane na skrzynkę email lekarza prowadzącego.

 

Pobierz aplikację na swoim telefonie:

Aplikacja KEFFORT na iOS/iPhone                      Aplikacja KEFFORT na Android

 

Parametry programów KEFFORT:

ProgramCzęstotliwość
[Hz]
Szer.imp. [μs]Praca
[s]
Odpoczynek
[s]
Wysiłkowe NTM 50 300 5 10
Naglące NTM 10 200 5 10
Mieszane NTM 20 250 5 10
Wzmacnianie mięśni 35 250 3 6

 

Przed rozpoczęciem używania urządzenia, dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi. W razie wątpliwości co do zasadności stosowania urządzenia KEFFORT, skonsultuj się z lekarzem.

Przeciwwskazania elektrostymulacji przezpochwowej:

 • rozrusznik serca,
 • padaczka,
 • nowotwór układu moczowo-płciowego lub jelita grubego,
 • ciąża,
 • wkładki domaciczne metalowe (miedź),
 • infekcja w miejscu stosowania,
 • refluks pęcherzowo-moczowodowy.

 
Instrukcja obsługi KEFFORT (PL).

Gwarancja:Więcej

Gwarancja na produkt liczona od daty zakupu.

12 miesięcy
Potrzebujesz pomocy?
Skorzystaj z formularza zapytania lub zadzwoń
65 619 38 55Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel