Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Sonda KEFFORT + stożki dopochwowe - zestaw do ćwiczeń mięśni Kegla
Stożki dopochwowe MC-200 do ćwiczeń mięśni dna miednicy
Bezprzewodowy elektrostymulator na mięśnie Kegla Hee KEFFORT
Sonda KEFFORT + stożki dopochwowe - zestaw do ćwiczeń mięśni Kegla
Stożki dopochwowe MC-200 do ćwiczeń mięśni dna miednicy
Bezprzewodowy elektrostymulator na mięśnie Kegla Hee KEFFORT

Sonda KEFFORT + stożki dopochwowe - zestaw do ćwiczeń mięśni Kegla

Kod produktu:1407-AP-Z20-MC100A-MC200
Producent:HEE

449,00 zł
/ szt.
415,74 zł
netto
Chwilowo brak
Chwilowo brak

Skład zestawu:

Zestaw do ćwiczenia mięśni dna miednicy zalecany w leczeniu nietrzymania moczu, składający się z elektrostymulatora Hee KEFFORT zintegrowanego z sondą dopochwową oraz stożków dopochwowych Hee MC-200. Doskonale łączy dwie efektywne i uzupełniające się metody terapii.

Zestaw jest bardzo pomocny dla kobiet, u których występuje:

 • niekontrolowany wypływ moczu podczas śmiechu, kichania itp.,
 • zmniejszenie lub brak doznań waginalnych,
 • uczucie ciążenia brzucha.

Elektrostymulacja

Daje bardzo wysoki odsetek wyleczeń lub poprawy stanu zdrowia pacjentki, zależny od zachowanej funkcji mięśni pochwy i mięśni Kegla. Elektrostymulacja polega na wyzwalaniu wymuszonego skurczu mięśni dna miednicy za pomocą bezpiecznych impulsów prądowych dostarczonych poprzez specjalną sondę dopochwową.

Jest szczególnie efektywna przy dużym osłabieniu lub paraliżu mięśni. Elektrostymulator KEFFORT jest lekkim i bezpiecznym urządzeniem do ćwiczenia mięśni Kegla, który w odróżnieniu od większości innych aparatów jest wbudowany do sondy dopochwowej i sterowany z aplikacji na urządzeniu mobilnym. Nie posiada zatem żadnym przewodów, co istotnie zwiększa wygodę użytkowania. Należy jednak pamiętać, że w przypadku zużycia się sondy, należy wymienić całe urządzenie. Aparat KEFFORT powinien wystarczyć na ponad 100 zabiegów przy zachowaniu prawidłowych warunków eksploatacji i przechowywania.

Elektrostymulacja mięśni Kegla

KEFFORT posiada 4 gotowe programy zabiegowe na różne rodzaje nietrzymania moczu w tym jeden program utrzymujący osiągniętą sprawność mięśni dna miednicy.

Stożki dopochwowe

Są stosowanym od lat w medycynie rozwiązaniem zapobiegającym osłabieniu mięśni dna miednicy i pomagającym wzmocnić ich siłę oraz wytrzymałość, gdy uległy osłabieniu np. po porodzie, czy w związku z przejściem w okres menopauzy. Stożki Hee MC-200 są znane na rynku już od wielu lat. Można je również stosować przed porodem jako metodę przygotowania mięśni do rygorów ciąży i porodu.

System Hee MC-200 składa się z 2 stożków dwóch stożków oraz zestawu 4 ciężarków: 5g, 10g, 2x20g, dzięki czemu można stopniowo zwiększać obciążenie stożków w zależności od postępów leczenia. Zasada działania polega na wyzwalaniu odruchowego skurczu mięśni dna miednicy, dzięki czemu mięśnie ulegają wzmocnieniu, a kobieta może prawidłowo kontrolować ich ćwiczenie.

UWAGA: Ponieważ oba urządzenia Hee MC-200 oraz KEFFORT są są urządzeniami do zastosowań dla jednej pacjentki, otwarcie któregokolwiek opakowania uniemożliwia zwrot towaru ze względów higieniczno-epidemiologicznych, co jest przewidziane w Ustawie o prawach konsumenta i Regulaminie sklepu.

Stosowanie obu metod leczenia (elektrostymulacja + stożki) zapewnia leczenie bardziej kompleksowe i przez to bardziej efektywne. Oba urządzenia są certyfikowanymi produktami medycznymi. Są całkowicie bezpieczne, jeśli są stosowane zgodnie z instrukcją obsługi i wg zaleceń lekarza. Mogą być stosowane naprzemiennie.

 

Przed rozpoczęciem używania stożków, dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi, w razie wątpliwości co do zasadności stosowania MC-200 lub KEFFORT, skonsultuj się z lekarzem.

Przeciwwskazania (stożki + elektrostymulacja):

 • Ciąża
 • Stwierdzone wypadnięcie pochwy lub macicy
 • Infekcja pochwy / dróg moczowych
 • Podczas menstruacji lub gdy występuje krwawienie w pochwie
 • Gdy używasz wkładki domacicznej lub kapturek
 • W trakcie lub tuż po stosunku
 • Posiadanie rozrusznika serca (wymagany nadzór lekarski)
 • Choroba nowotworowa w okolicach dna miednicy
 • Podrażnienia błon śluzowych pochwy.

 

 

Gwarancja:Więcej

Gwarancja na produkt liczona od daty zakupu.

12 miesięcy
Potrzebujesz pomocy?
Skorzystaj z formularza zapytania lub zadzwoń
65 619 38 55Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel