Elektrody 5x5cm Axelgaard UltraStim SNAP
Kod produktu:287-AX-SN2020
4x elektrody do elektrostymulacji z zatrzaskowym połączeniem typu "snap" (lub Clip). Podwyższony komfort dzięki warstwie MultiStick Gel oraz posrebrzanej siatce precyzyjnie optymalizującej przepływ prądu na powierzchni elektrody. Pakowane po 4 sztuki. Pasują do większości spotykanych na rynku elektrostymulatorów z łączem zatrzaskowym.
Elektroda przystosowana jest do przewodów z końcówką na zatrzask ("snap") o średnicy 3.9mm.
UWAGA:
- Przed zakupem elektrod należy się upewnić, czy posiadany przewód/urządzenie jest zgodny ze średnicą snap 3,9 mm (można to określić poprzez zmierzenie suwmiarką średnicy snap dotychczasowych elektrod). Elektrody UltraStim SNAP powinny pasować również do przewodów z gniazdem 3,5mm (Sanitas, Beurer, Compex), ale z uwagi na pewną tolerancję fabryczną, w niektórych przypadkach może to się wiązać z koniecznością użycia większej siły lub nawet mechaniczną modyfikacją.
- Istnieje możliwość połączenia elektrod SNAP z przewodami ze standardem pin 2mm poprzez specjalny adapter (przejściówkę) snap-pin2mm.
- Możliwa jest również rezygnacja ze stosowania elektrod typu "snap" na rzecz tańszych elektrod z łączem pin 2mm, ale wymaga to zastosowania innych przewodów doprowadzających od urządzenia (patrz artykuł: Jak przejść z elektrod SNAP na elektrody pin 2 mm ?).
Zastosowanie połączenia zatrzaskowego "snap" pozwala na szybkie i wygodne odpięcie przewodów połączeniowych, gdy elektrody pozostają ciągle przyklejone do skóry.
Elektrody Axelgaard UltraStim® SNAP to produkt wykorzystujący innowacyjne technologie dające użytkownikowi następujące korzyści:
- Brak odczucia pieczenia i kłucia na obrzeżach
- Delikatne, lecz stabilne połączenie ze skórą z minimalizowaniem zjawiska rolowania obrzeża elektrody
- Zaokrąglone narożniki ułatwiają zdjęcie elektrody
- Uniwersalne zastosowanie (zabiegi TENS, stymulacja nerwowo-mięśniowa)
- Długotrwałe użytkowanie przy prawidłowym postępowaniu z elektrodą
- Doskonała dystrybucja impulsu elektrycznego:
- Ramka wokół wzoru pozwala na celowy spadek potencjału na obrzeżu elektrody. Eliminuje to uczucie kłucia i pieczenia w okolicach krawędzi, zwiększając komfort stymulacji.
- Elektroda posiada zabezpieczenie przed powstawaniem nieprzyjemnych i kłujących "gorących punktów" (hotspots)
- Opatentowana technologia MultiStick® Gel, wykorzystuje adhezyjny żel wielowarstwowy i eliminuje problemy z wydajnością związane z jedną warstwą żelu.
- Wysoką jakość przy niskiej i akceptowalnej cenie
Firma Axelgaard Manufacturing Co. Ltd z USA jest wiodącą w komercjalizacji najnowszych osiągnięć inżynierii materiałowej w ochronie zdrowia.
Opinie o Elektrody 5x5cm Axelgaard UltraStim SNAP
4.86
Liczba wystawionych opinii: 22
Opinia potwierdzona zakupem
fajne elektrody
Opinia potwierdzona zakupem
Ok
Opinia potwierdzona zakupem
Polrcam
2020-07-30Wioleta Rzeszowska
Opinia potwierdzona zakupem
transakcja przebiegła bez zarzutów,
cieszą mnie konkretne informacje na temat zamawianego produktu. Te elektrody używam już kilka lat i jestem zadowolona.
Opinia potwierdzona zakupem
Elektrody marki Axelgaard są bardzo dobre, trzymają się mocno na ciele człowieka, dobrze przylegają, nie drażnią skóry i są o wiele bardziej odporne na czas ich stosowania. Opłaca się je kupić zamiast innych marek. Jedynie co to musiałem dokupić do nich adaptery krótkie snap-pin Axelgaard, żeby bez problemu dopinać elektrody wyżej wspomniane. Teraz mogę dopinać także elektrody różnych marek bo też trzymają dosyć dobrze na tych elektrodach. Polecam ten sklep, załatwia zamówienia szybko i solidnie.....czeslawmat
Opinia potwierdzona zakupem
Porównałem te elektrody z dedykowanymi znanej niemieckiej firmy produkującej elektrostymulatory. Są zdecydowanie lepsze i tańsze niż "firmowe". Wykonałem ok. 30 zabiegów dla własnej Żony. Faktem jest, że trzeba podpiłować delikatnie np.pilniczkiem do paznokci styki, bo to jest standard amerykański. Standardowe złącze elektrod europejskich ma średnicę 2, 5 mm, a amerykańskie to 1/ 10 cala, czyli 2,54 mm. Kolejny dowód na to, że są oryginalne. Poświęciłem czas na sprawdzenie, Axelgaard to marka światowa.
WYJAŚNIENIE SKLEPU: zamiast korzystać z pilniczka, można też wymienić całe przewody, które z jednej strony będą pasowały do elektrostymulatora, a z drugiej strony będą miały łącze pin 2mm, co pozwoli na stosowanie tańszych i bardziej popularnych elektrod z pin 2 mm, również firmy Axelgaard.
Opinia potwierdzona zakupem
Wysokiej jakości elektrody w korzystnej cenie. Nie odklejają się. Szybka realizacja zamówienia.
Opinia niepotwierdzona zakupem
drobne niedociągnięcia wyjaśnione natychmiast po konsultacji
2015-05-26SerwisOpiniiOpineo
Opinia niepotwierdzona zakupem
Polecam !!!
2015-03-10SerwisOpiniiOpineo
Opinia potwierdzona zakupem
szybka dostawa, (nastepnego dnia w poludnie) . Styki elektrod pasują do elektrostymulatora VITAMMY(z Biedronki).Elektrody trzymają sie duzo lepiej jak oryginalne
Opinia potwierdzona zakupem
Elektrody są rewelacyjne, super się trzymają.
Co do sklepu należą się same pochwały, błyskawiczna wysyłka. Gorąco polecam
Opinia potwierdzona zakupem
longina wąbrzeźno
ELEKTRODY TRZYMAJA SIE MOCNO ,DZIEKUJE ZA PORADE ,KTORA OTRZYMALAM.MAM NADZIEJE ,ZE SKORZYSTAM W PRZYSZLOSCI Z PANSTWA ASORTYMENTU. Z POZDROWIENIAMI LONGINA ZIELIŃSKA
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam zarówno sklep jak i elektrody.Wysyłka błyskawiczna, bezproblemowa.O każdym etapie zamawiający jest informowany na bieżąco.Elektrody wizualnie bardzo dobre.Na razie nie używam,ponieważ dotychczas użytkowane jeszcze funkcjonują.
Cenowo-produkt godny polecenia (taniej niż w innych sklepach czy też na Allegro
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacja! Polecam są lepsze od orginalnych !
Opinia potwierdzona zakupem
Używam stymulatora Beurer EM 80. Okazało się, że klipsy na elektrodach są o ok. 0,1 mm grubsze od oryginalnych Beurera i nie dają się wcisnąć na zatrzaski. (Tylko jeden zatrzask zadziałał). Po lekkim oszlifowaniu zatrzasków na elektrodach udało się wszystko połączyć. Działają bardzo dobrze (poza tym drobnym problemem z dopasowaniem średnicy).
Opinia potwierdzona zakupem
Używam już drugi komplet tych elektrod i jestem z nich bardzo zadowolony,gdyby jeszcze koszty przesyłki były mniejsze toby było super.
Opinia potwierdzona zakupem
Elektrody spełniły moje oczekiwania :dobrze przylegają do ciała(tylko w niektórych miejscach trzeba się wydepilować bo jak nie to elektrody to zrobią przy odlepianiu :)),nie podrażniają skóry,stabilne i funkcjonalne,cena przyzwoita-polecam.
Opinia potwierdzona zakupem
Elektrody dobre. Odczuwam nawet lepsze oddziaływanie pola elektrostymulacyjnego niż było to przy stosowaniu elektrod oryginalnych, które nie mogłem znaleźć w sprzedaży. Jestem wdzięczny za radę i pomoc jaką otrzymałem w diaMEDICA, dzięki której mogę nadal z sukcesem używać mój aparat do elektrostymulacji. Na pewno kupię znowu te same elektrody.
Opinia potwierdzona zakupem
Po raz pierwszy używam elektrod tego producenta. Jak na razie (używałam 16 razy)w całości mocno i dobrze przylegają, przyznaję że, są komfortowe! Zapięcie jest bardzo stabilne nie trzeba martwić się przy poruszaniu ramieniem czy nogą że, się rozłączy( bo w tych poprzednich miałam ten kłopot, najmniejszy ruch i urządzenie się wyłączało). Cena do porównywalnych elektrod jest na 5.
Barbara K.
Opinia potwierdzona zakupem
Elektrody narazie uzwyałam tylko 10 razy mam nadzieje ze wytrzymaja te deklarowane 30
Opinia potwierdzona zakupem
Elektrody bardzo dobre, trzymają się mocno. Polecam!
Opinia potwierdzona zakupem
Dobre, dość trwałe elektrody. Żel trzyma się mocno, więc można się bez obaw poruszać (w pewnym zakresie, oczywiście).