Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Top Medical Trends Poznań 2024

Jak co roku zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na
Kongresie Top Medical Trends 2024TOP MEDICAL TRENDS 2024, który odbędzie się w dniach 15-17 marca 2024 w Poznaniu.

Spotkanie z nami jest doskonałą okazją, aby dokładnie poznać nasze produkty i osobiście z nami porozmawiać.

Na stoisku będzie możliwość zakupu naszych najbardziej popularnych produktów dla lekarzy, w szczególności ciśnieniomierzy Boso Bosch&Sohn stetoskopów MDF, SpenglerSPIRIT oraz ekskluzywnych toreb lekarskich firmy Durasol. Prezentować będziemy rozwiązania dla fizjoterapeutów, również całą gamę urządzeń do elektrostymulacji w warunkach domowych, w tym dedykowanych aparatów do leczenia nietrzymania moczu.

Zapraszamy także dermatologów i ginekologów do zapoznania się z naszą ofertą aparatów do kriochirurgii szwedzkiej firmy CryoIQ a także dermatoskopów ILLUCO.

 

Na miejscu wystawiamy faktury VAT. Podczas zakupów można płacić kartą.

 

TOP MEDICAL TRENDS, to jedna z najbardziej popularnych w Polsce spotkań o charakterze naukowo-szkoleniowym dla środowiska lekarskiego. Organizowana przez firmę Termedia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To wielkie wydarzenie dla ponad trzech tysięcy lekarzy, reprezentujących prawie wszystkie specjalizacje. To nie tylko możliwość wymiany doświadczeń, ale i zapoznania się z nowymi produktami leczniczymi i nowoczesnym sprzętem medycznym.

Nasza oferta będzie wzbogacona o możliwość nabycia takiego sprzętu do własnych praktyk lekarskich. Możliwe będzie umówienie się na spotkanie z pracownikami diaMedica.pl już po sympozjum, w miejscu wykonywania praktyki lekarskiej i dobrania potrzebnego sprzętu medycznego.

Prosimy także o kontakt z zapytaniami lub zamówieniami na konkretny rodzaj sprzętu medycznego, który będzie można nabyć bez kosztów transportu i odebrać go osobiście w czasie Kongresu.

pixel