Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

DHL POP - Samodzielnie odbierz paczkę!

Punkt odbioru DHL ParcelShopSklep medyczny diaMedica oferuje dostawę paczek w ramach usługi DHL POP.

Możesz osobiście odebrać paczkę w punkcie odbioru paczki DHL POP w Twoim mieście, co jest rozwiązaniem bardzo wygodnym, gdy nie jesteś w stanie zagwarantować swojej obecności w domu podczas wizyty kuriera.

Odbiór DHL POP - ŻabkaPunkty odbioru DHL POP (m.in. sklepy Żabka, stacje benzynowe, salony prasowe, centra handlowe) są już w każdym większym mieście. Część punktów odbioru stanowią automaty paczkowe DHL POP BOX (tylko duże miasta).

 

Gdy przesyłka znajdzie się w wybranym przez Ciebie punkcie, otrzymasz e-mail/sms z kodem PIN niezbędnym do odbioru. Paczka będzie na Ciebie czekać aż 7 dni!

Nie masz czasu odebrać paczki? To żaden problem! Przekaż wybranej osobie kod PIN, który jest upoważnieniem do odbioru Twojej przesyłki.

 

Składanie zamówienia

Punkt odbioru możesz w prosty sposób określić na etapie składania zamówienia poprzez wybór sposobu dostawy (tylko przy przedpłacie):

Odbiór w punkcie DHL POP

 

Następnie wybierz punkt odbioru znaleziony automatycznie w Twoim mieście (możesz to zrobić również klikając w punkt na mapce) lub wybierz go z listy.

 

Tu możesz sprawdzić punkty odbioru w Twojej miejscowości:

Otwórz na oddzielnej stronie: Mapa punktów DHL POP

pixel