Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii (Warszawa) - Ptak Warsaw Expo

Targi Fizjoterapia i RehabilitacjaZapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na 29 edycji Targów Rehabilitacji i Fizjoterapii, które odbędą się w dniach 7-9 grudnia 2022 w Warszawie, w hali Ptak Warsaw Expo.

Spotkanie z nami jest doskonałą okazją, aby dokładnie poznać ofertę diaMedica i osobiście z nami porozmawiać.

Zapraszamy wszystkich fizjoterapeutów, rehabilitantów i inne osoby zainteresowane nabyciem profesjonalnego sprzętu do fizjoterapii.

Hala C, stoisko 1.11a

Na stoisku będziemy prezentowali przede wszystkim rozwiązania firmy GLOBUS, w tym doskonały sprzęt do terapii TECAR, a także inne rodzaje urządzeń, przede wszystkim do elektrostymulacji.

Sklep diaMedica, to jednocześnie czołowy importer i dystrybutor w Polsce sprzętu medycznego dla lekarzy, fizjoterapeutów a także dla użytkowników domowych. Zapraszamy do spotkania z nami również sprzedawców urządzeń do fizjoterapii na terenie kraju.

Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii, to największa w Polsce impreza targowa dla środowiska fizjoterapeutów. Dawniej organizowana w Łodzi, a teraz przez Ptak Warsaw Expo Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe. To wielkie wydarzenie dla tysięcy fizjoterapeutów, reprezentujących prawie wszystkie specjalizacje. To nie tylko możliwość wymiany doświadczeń, ale i zapoznania się z nowymi produktami leczniczymi i nowoczesnym sprzętem medycznym.

Wszystkim fizjoterapeutom, którzy zgłoszą się do nas oferujemy bezpłatny bilet wstępu, wystarczy przesłać nam swoje imię, nazwisko oraz adres email. Następnie należy oczekiwać na email od organizatora targów. Bilet upoważnia również do:

  • VIP Roomu/strefy odpoczynku,
  • Przerwy kawowej,
  • Strefy VIP w Sali konferencyjnej.


Prosimy także o kontakt z zapytaniami lub zamówieniami na konkretny rodzaj sprzętu (do 5 grudnia 2022), który będzie można odebrać bez kosztów transportu osobiście podczas Targów.

Adres: Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica.
Dojazd: punkt na mapie

pixel