Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Reklamacja stetoskopu w ramach Wieczystej Gwarancji MDF

Reklamacja stetoskopu MDFFirma MDF® Instruments udziela Wieczystej Gwarancji na zakupiony stetoskop, która obejmuje wszystkie wady fabryczne i defekty materiałowe (również dren), które ujawniły się podczas eksploatacji stetoskopu.

Sklep internetowy diaMedica pośredniczy w Wieczystej Gwarancji MDF, ale tylko względem klientów, którzy nabyli stetoskop w diaMedica.pl i dokonali rejestracji produktu na stronie MDF:

 

Aby skorzystać z naprawy stetoskopu w ramach Wieczystej Gwarancji MDF®:

 • Prześlij nam pocztą elektroniczną lub pisemnie Zgłoszenie Reklamacyjne w ramach Wieczystej Gwarancji MDF®, które zawiera następujące informacje:
  • numer zamówienia w naszym sklepie lub login do konta lub dowód zakupu stetoskopu,
  • nazwa modelu stetoskopu(np. MDF One 777 niebieski)
  • numer seryjny stetoskopu,
  • opis usterki,
  • Aktualne dane do faktury z tytułu opłaty za dostawę (patrz: koszty dostawy).
 • Po potwierdzeniu przez obsługę sklepu otrzymania Zgłoszenia, prześlij nam wadliwy stetoskop (na adres siedziby sklepu).

 

Jedyną opłatą związaną z powyższą procedurą będzie opłata za koszty wysyłki naprawionego stetoskopu.

W przypadku pisemnego zgłoszenia reklamacji, prosimy o wydrukowanie i przesłanie wypełnionego formularza:

Formularz Zgłoszenia Reklamacyjnego MDF

 

UWAGA: Wieczystą gwarancją nie są objęte defekty wynikające z niewłaściwej eksploatacji stetoskopu lub będące efektem zwykłego zużycia (np. przetarcia), a także zmiany materiałowe będące następstwem długotrwałego narażenia na niekorzystne czynniki środowiskowe, jak nadmierna temperatura, czy substancje chemiczne (np. kremy na skórze). Wieczysta Gwarancja obejmuje zatem tylko wady ukryte, które powstały podczas produkcji i ujawniły się przy normalnej eksploatacji stetoskopu.

W przypadku, gdy warunki Wieczystej Gwarancji nie zostaną spełnione, stetoskop zostanie odesłany do klienta. Z tego względu, przed złożeniem zamówienia lub przed wysłaniem nam stetoskopu, zalecamy przesłanie nam drogą elektroniczną dokumentacji zdjęciowej stetoskopu.

 

Nazwa modelu znajduje się na oryginalnym opakowaniu stetoskopu, na fakturze sprzedaży i czasami jest wydrukowana na głowicy.

Numer seryjny jest wydrukowany na głowicy stetoskopu i może znajdować się również na fakturze sprzedaży.

 

Warto przeczytać:

pixel