Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Diatermia TECAR

Sprzęt do diatermii prądami wysokiej częstotliwości, nowatorskiej metody transferu leczniczej energii w głąb tkanek bez narażania na przegrzanie tkanek powierzchniowych. Terapia TECAR przynosi doskonałe rezultaty w leczeniu urazów i chorób układu mięśniowo-szkieletowego, a także w zabiegach kosmetologicznych.

Terapia TECAR

Oferujemy wysokiej klasy urządzenia do terapii TECAR włoskiej firmy GLOBUS wraz z bogatym wyposażeniem w różne akcesoria. Aparaty GLOBUS do diatermii TECAR zostały opracowane w oparciu o praktyczne doświadczenia zarówno fizjoterapeutów, jak i kosmetologów i wykorzystują najnowsze osiągnięcia badań nad metodami leczenia prądami fal radiowych (RF).

Szczególne cechy wyróżniające urządzenia GLOBUS:

  • Emisja wielu częstotliwości (maks.5), co zapewnia możliwość leczenia zarówno tkanek głębokich, jak i powierzchniowych, w tym tkanki tłuszczowej.
  • Specjalne programy do zabiegów atermicznych, skanowania częstotliwości, impulsowych, automatycznych, powięziowych, czy dostarczania leków.
  • Możliwość stosowania rękojeści dwubiegunowej, a także dwóch rękojeści czynnych.
  • Gotowe protokoły zabiegowe na konkretne rodzaje schorzeń (dla serii 7000 również atlas anatomiczny i wskazówki aplikacyjne).
  • Dostępne wersje mobilne - doskonałe do zabiegów u pacjenta w domu (serie 5000/6000).
  • Bezpieczeństwo - wygodne funkcje kontroli emisji prądu i absorbowanej energii.

Rozwiązania firmy GLOBUS, to nie tylko w pełni wartościowa technologia TECAR, ale ponadto stosunkowo atrakcyjna cena oferowanych urządzeń oraz akcesoriów.

Marka

Terapia TECAR firmy GLOBUS

pixel